AK Parti aday adayı Şükran Füzün, "En Büyük Engel Sevgisizliktir"

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akhisar Belediye Başkan A. Adayı Nefise Şükran Füzün, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle özel çocuklar ve engellilerle bir araya geldi.

AK Parti aday adayı Şükran Füzün, "En Büyük Engel Sevgisizliktir"

Şükran Füzün, ABZED, Sevgi Çocukları Derneği, TOKİ Özel Eğitim Okulunun Tahir Ün Caddesinde açtığı sergi ve Ayaklarıyla resim yapan Rabia Asrak kişisel resim sergisini ziyaret etti.

En büyük engel sevgisizliktir diyen Şükran Füzün; “Engelli vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunlar yalnızca engelli bireyleri ve ailelerini değil, toplumun her kesimini yakından ilgilendiren bir konudur.  Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını daha da kolaylaştırarak geleceğe güvenle bakabilmeleri ve üreten bireyler olmaları için yerel yönetimler, kamu ve özel kuruluşlar, STK’lar ile tüm vatandaşlarımızın işbirliği içinde hareket etmeleri gerekiyor” dedi.

Her sağlıklı insanın bir engelli adayı olduğuna da dikkat çeken Şükran Füzün; “İş ve eğitim hayatında olduğu kadar, sosyal hayatta da daha aktif bir yaşam sürmeleri en doğal hakları olan engelli vatandaşlarımızın daima yanlarında ve desteğinde olacağız. Bütün engeller sevgi, saygı ve dayanışma ile aşılır. Tüm engelli vatandaşlarımıza ve onların fedakâr ailelerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
 


Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber