AK Parti Aday Adayı Ali Velestin, ziyaretlerine devam ediyor

Ak Parti Akhisar Belediye Başkan aday adayı Ali Velestin, Akhisar Bayburtlular Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.

AK Parti Aday Adayı Ali Velestin, ziyaretlerine devam ediyor

Akhisar Bayburtlular Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Aydan Akkuş Akhisar’da Bayburt kültürünü yaşatmaya çalıştıklarını, Bayburtlular Derneği olarak çeşitli faaliyetlerde bulunduklarını ve sosyal projelere imza attıklarını belirtti. Halkımıza eşit ve adaletli bir hizmet anlayışı ile hareket edilmesi gerektiğini söyleyen Akkuş, Belediye Başkanının her zaman halkı ile iç içe olması ve onların görüşlerini alması gerektiğini vurguladı.

Bayburtlular Derneği Başkanı Aydan Akkuş ve yönetim kurulu üyelerinin sorunlarını dinleyen Velestin, yapacakları projeleri anlattı. İnsanımızın hak ettiği şekilde insanca yaşayabileceği bir şehir hayal ettiklerini dile getirdi. Göreve gelmeleri halinde ilişkilerin daha da geliştirileceğinin sözünü verdi. Kapılarının her konuda kendilerine sonuna kadar açık olacağını, her konuda görüş alış verişinde bulunacaklarını, birlik ve beraberlik içinde Akhisar’ı en güzel yerlere taşıyacaklarını ifade etti.


Dernek Başkanı Aydan Akkuş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ali Velestin’e başarılar diledi.
 


Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber