AK Kadınlar ve AK Gençler babalar gününü kutladı

AK Parti Akhisar İlçe Kadın Kolları ve kendilerine eşlik eden Gençlik Kolları yöneticileri ile birlikte, Babalar Günü nedeniyle yalnız yaşayan babaları ziyarette bulundu.

AK Kadınlar ve AK Gençler babalar gününü kutladı

AK Parti Akhisar İlçe Kadın Kolları Başkanı Burcu Bozbıyık ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri birlikte Akhisar’da yalnız yaşayan babaları ziyaret ederek babalar gününü kutladı. Pandemi kurallarına uygun olarak yapılan ziyaretlerde babalarla sohbet ederek gönüllerini aldılar.

Babalar Günü dolayısıyla hediyeler de takdim eden Kadın Kolları Başkanı Burcu Bozbıyık, ”pandemi tedbirleri gereği bir gün önceden  Akhisar’ımızda evlatlarından uzak yalnız yaşayan babalarımızı ziyaret ettik.Evlerimizin çınarları, elleri öpülesi fedakar babalarımızı hiçbir zaman unutmuyoruz. Sadece Babalar Günü'nde değil her zaman onların yanındayız. Evlatları için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, ömürleri boyunca evlatları için koşturan fedakâr babalarımızın babalar gününü tekrar kutlar, aileleri ile birlikte sağlıklı mutlu ve huzur dolu bir hayat dilerimz”   şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber