AK Gençlerden Halka Aşure İkramı

Akhisar AK Parti İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen Aşure günü nedeniyle,

AK Gençlerden Halka Aşure İkramı

Mustafa ÖZDEMİR (Akhisarpress.com) - Akhisar AK Parti İlçe Gençlik Kolları tarafından organize edilen Aşure günü nedeniyle, Tahir Ün Caddesi İş Bankası Karşısında bulunan, Emekli Öğretmen Şükran Ayaz Parkı içinde aşure dağıtımı yapıldı.

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği aşure dağıtımı sonrası konuşan AK Parti Akhisar Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Çakar "Aşure Günü olması nedeniyle böyle bir çalışma yapmak istedik. Vatandaşlarımız da sağ olsunlar çok ilgi gösterdiler. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın ve İslam Alemi'nin Aşure Gününü kutluyorum" dedi.

Aşure haftası nedeniyle gelenek ve göreneklerini yaşattıklarını dile getiren Başkan Süleyman Çakar "Aşure biliyorsunuz ki içerisinde çok farklı lezzetleri barındıran bir yemek. Tıpkı Türkiye gibi. Bizim ülkemizde de her dilden ve farklı milletlerden birçok insan var. Bu nedenle böyle bir çalışma yaptık" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber