Egea Zeytincilik Müzesi Sosyal Medyada Çok Sevildi

Akhisar’da açıldığı günden bu yana ilgi uyandıran Egea Zeytincilik Müzesi, içinde barındırdığı

Egea Zeytincilik Müzesi Sosyal Medyada Çok Sevildi

Akhisarpress.com/ÖZEL - Akhisar’da açıldığı günden bu yana ilgi uyandıran Egea Zeytincilik Müzesi, içinde barındırdığı Cafe ve Shop hizmetiyle Eski Kasap Halinin hareketlenmesini sağladı.

Egea Zeytincilik Müzesi, müze olmanın dışında Cafe ve Shop hizmetini de içinde bulundurması nedeniyle Türkiye’de konsept olarak ilk olmanın avantajını Akhisar’a kazandırıyor.

Egea’yı ziyaret eden vatandaşlar, Akhisar’a böyle bir hizmetin sağlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, özellikle de sosyal medya üzerinden fiyat ve lezzet bakımından memnuniyetlerini sık sık dile getirirken Akhisar’ın en elit mekanlarından birisi olduğunu dile getiriyorlar.

Özellikle Türkiye’nin zeytin başkenti Akhisar’ın olması göz önünde bulundurulduğunda, Egea Zeytincilik Müzesinde zeytinin işlenmesinde kullanılan 300 yıl öncesinden günümüze kadar gelen aletler sergileniyor.

İşte Egea Zeytincilik Müzesinin Sosyal Paylaşım Sitelerindeki Adresleri

Egea Facebook

Egea Foursquare

Egea.com.tr

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber