Akhisar'ın İlk Nakliye Web Sitesi Açıldı

Akhisar’da Kömür ve Orman Ürünleri sektöründe hizmet veren Soydemir Ltd. Şti. nakliyecilerin sorununu çözmek için

Akhisar'ın İlk Nakliye Web Sitesi Açıldı

Akhisar’da Kömür ve Orman Ürünleri sektöründe hizmet veren Soydemir Ltd. Şti. nakliyecilerin sorununu çözmek için akhisarnakliye.com sitesini hizmete sundu.

Siteyle ilgili açıklamalarda bulunan Soydemir Ltd. Şti. Müdürü Rafet Soydemir; “Boş kamyonunuz mu var yada yükünüz mü var, akhisarnakliye.com adresiyle tüm sorunlar ortadan kalkıyor. Sitemiz nakliyeciler ile yükü olanlar arasında kolay iletişin sağlıyor. Ayrıca sitede hiçbir üyelik yada ücret gerekmiyor. Akhisar’da böyle bir açığın olduğu ve bu eksikliği kapatılması üzerimize vazife” dedi.

Bugüne kadar şehir içinde ve dışında birçok yükü olanla, yükü taşıyanı buluşturduklarını belirten Soydemir, 9 araçlarıyla da hizmet verdiklerini sitenin de ilk açılığı günden bu yana büyük ilgi görüdüğünü söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber