Akhisar Ülkü ocakları Anneler günü münasebeti ile şehit ailelerini ziyaret ederek Şehit annelerinin anneler gününü kutladı. 

Yaptıkları ziyaretlerden sonra açıklamada bulunan Akhisar Ülkü ocakları Başkanı Mustafa ULUS yaptığı açıklamada, “Bizler bugün kendi annelerimizin Anneler gününü kutlamadan, Evlatlarını Vatana kurban vermiş olan Annelerimize koşarak O mübarek ellerinden öpmek istedik. 

Bizler daha önce yaptığımız ziyaretlerde şehit ailelerinin bizler için öneminin büyük olduğunu her zaman ziyaret edeceğimizi bizlerinde onların birer evlatları olduğumuzu belirtmiştik. Bugün anneler günü olması nedeni ile şehit ailelerini ziyaret ettik.  

Annelerimizin ellerinden öpüp, hayır dualarını aldık. Bundan sonra sık sık ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Bu sebep ile İlk doğduğumuz anda bizi karşılayan, sarmalayan ve her türlü tehlikeye karşı koruyan değerli annelerimizin fedakârlıkları, özverileri tartışmasız çok büyüktür. 

Karşılıksız sevmenin yegâne temsilcileri olan annelerimiz, aynı zamanda geleceğimizin teminatı, milletimizin maddi varlığının güvencesi, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmemizin en önemli manevi kaynaklarındandır. Duygu ve düşüncelerimizin şekillenmesinde, kişiliğimizin oluşmasında, zihniyetimizin sağlıklı olmasında ve sorunlara dair değerlendirmelerimizde olgun bir bakış açısı elde etmemizde vazgeçilmez katkılarıolan muhterem annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum" dedi.