SEÇİM BİTTİ. ARTIK HİZMET ZAMANI

31 Mart yerel seçimleri geride kaldı. Akhisar’da  nöbet değişikliği gerçekleşti. 30 Mart günü  saat 18.00’e kadar şehrimizde  Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı  adayları Hüseyin Eryüksel, Besim Dutlulu ve ekipleri  çok seviyeli ve saygılı bir propaganda  çalışması yaptılar. İlçe Seçim Kurulunun seçilen başkan ve belediye meclis üyelerine mazbataları verdikten sonra yapılacak devir teslim töreni sonrası “HİZMET ZAMANI” başlayacaktır.

Akhisar’ımız da bir seçim yarışı yapılmıştır. Her seçimde olduğu gibi neticede, bir kazanan bir kaybeden vardır. Önemli olan şimdi  seçilen belediye başkanı ve meclis üyeleri her ay yapılan Meclis toplantılarının ilkinde, Akhisarlıların öncelikli istekleri imkanlar zorlanarak sıraya konarak  adımların atılması kararları alınmalıdır. Alınacak olumlu kararların oybirliği ile gerçekleşmesi birlik ve beraberliğin önemi mutlaka Akhisarlılar tarafından alkışlanacaktır.

31 Mart’ta  sandıktan çıkmayı başaran tüm yerel yöneticilerin işleri elbette kolay değildir. Ama bu yola çıkarken zorlukları mutlaka biliyorlardı. Bu nedenli eminim yol haritaları, programları hazırdır. İşiniz, gücünüz, seçildiğiniz Akhisar’ımız da  yaşayan herkesin hizmet beklediği unutulmamalıdır.  Seçilenlere kolay gelsin  diyorum.   

Cumhur İttifakı adayı ve Akhisarspor başkanı  Hüseyin  Eryüksel’in, Besim Dutlulu’lu arayarak tebrik ettiğini öğrendim. Sosyal medya aracılığı ile, “Seçim çalışmalarımız süresince bizlere destek veren Ak Parti İlçe Başkanı, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı , Gençlik Kolları Başkanı, Ülkü Ocakları Başkanı , Kadın Kolları Başkanı,Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı ,meclis üyesi adaylarımız ve tüm partililerimize teşekkür ediyorum.

Seçim kampanyası boyunca seviyeli siyaset izleyen ve centilmence çalışmalar yapan ve Akhisar Belediye Başkanlığına seçilen Besim DUTLULU’yu tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum.” Mesajı takdire şayandır.

Haldun AKYÜZ
 

YORUM EKLE

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber