“SAYIN GÖCEK; DÜDÜĞÜNÜ AS. GÖCEK’TE TATİLE GİT”

                    Akhisarspor; Rize maçından sonra, Başakşehir  maçın da 3 puan kaybetti. Her iki müsabakada da hakemlerin gadrine uğradı. Başakşehir  maçının orta hakemi  kendi  gelecekteki kariyerine düşünürse, saygınlığını daha fazla ayaklar altına almadan  düdüğünü asıp soyadı olan tatil  beldesi Göcek’te  artık tatile çıkması gerekiyor. 90 dakika  boyunca hiçbir dakikada  depar atmayan  Hüseyin Göcek, santra  noktasının 50 metre çapında  dolaşırken, yardımcı her iki  hakemde  önündeki pozisyonlarda yapılan faullere ve taç’a çıkan   top için bayrak kaldırma cesareti gösteremediler. Maçın hemen başında Türk futbolunun  çılgın oyuncularından Emre Belezoğlu,  arkada yaptığı faule o kadar itiraz etti ki, el kol hareketleri ile  Göcek’i adeta  “dövdü”. Göcek ne yazık ki  sadece  koluna dokunarak  sakin olmasını istedi. Müsabakanın  ilk yarısında  Başakşehir’in önemli futbolcusu 8 numaralı jose  Marcio Da Costa  22 dakikada sarı kart gördü. İkinci yarının 62. Dakikasından   rakibine arkadan o kadar sert girdi. Göcek  ikinci sarı kartını çıkarmaya cesaret edemedi. Abdullah Avcı’da  gördü ki  55. Dakikada Emre Belezoğlu’nu 65. Dakikada da  Da Costo’yu oyundan aldı. Acaba çok önemli bu iki oyuncuyu değiştirmesinin sebebi ne idi.? Başakşehir’in bu gibi yardımlara ihtiyacı yok. Ligde önemli futbol oynayan bir ekip. Bu gibi rakipler için yapılan haksız çalınan düdükler gerçekte  Başakşehir’e zarar veriyor.

                     Geçtiğimiz hafta Çaykur Rize maçında  Akhisar 1-0 önde iken  20 dakikada  önemli oyuncusu yeni transferi  Cocolic önce sarı kart gördü. VAR  hakemleri tarafından uyarıldı. Sarı  kart  kırmızıya dönüştü. Akhisar 70 dakika 10 kişi oynadı. Oyuncu 2 maç ceza aldı. Aynı hafta Fenerbahçeli defans oyuncusu Martin Skrtel’in de  3 hafta ceza aldı. Her denese  ceza 2 haftaya indirildi. Tabii ki   ligin birinci yarısındaki Akhisarspor için  VAR’a gidilmeyen pozisyonlarımızı, çalınan yanlış düdükleri unuttuk. Ama bu arka arkaya 2 hafta maçında  “İpimizin Çekildiği” ni düşünmekten kendimi alamıyorum.

                      Çuvaldızı  başkalarına batırdık ama, iğneyi de biraz kendimize batıralım. Taraftarlar da sorguluyor. Yaptığımız ara transferde,  maç oynamamış, hazır olmayan oyuncuları  niye kadromuza  dahil ettik.? AKP’den Akhisar Belediye Başkan adayı olan Akhisarspor  başkanı Hüseyin Eryüksel  ve yönetici arkadaşları, diğer kulüplerin başkan ve yöneticileri gibi haksızlıklar  karşısında   istenen tepkiyi göstermiyorlar veya gösteremiyorlar ? İş  işten geçmeden  kurallar çerçevesinde  yenilen hakkımızın  aranması,  taraftarlar gibi  talepte bulunmak  her halde hakkımızdır.

HALDUN AKYÜZ      

YORUM EKLE

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber