Yurt dışından gelen iki kardeş Akhisar'da ameliyat oldu

Özel Akhisar Hastanesi’ ne Romanya’ dan gelen Argentina ve Gina isimli kız kardeşlerin tüp mide ameliyatı (mide küçültme) başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. 

Yurt dışından gelen iki kardeş Akhisar'da ameliyat oldu

Romanya’ da yaşayan obez iki kız kardeş aşırı kilolarının sağlıkları üzerindeki olumsuz etkilerinden kurtulmak ve daha iyi bir görünüme kavuşmak için ailelerinin teşviki ve doktorlarında önerileri üzerine tüp mide ameliyatı ( mide küçültme)  oldu. 

Argentina ve Gina kardeşler Türkiye’ye aileleri ile birlikte tatil için geldiklerini, Türkiye’de obezite cerrahisinin gelişmiş olduğunu öğrendikten sonra ameliyat olmaya karar verdiklerini belirttiler. Tüp mide ameliyatı olacakları sağlık kuruluşunu seçerken obezite cerrahisi yapan başka hastanelerle de görüştüklerini fakat alanında deneyimli, güler yüzlü personeli ve fiziki koşulların da çok iyi olduğunu görünce Özel Akhisar Hastanesi’nde ameliyatlarını olduklarını ve çok memnun kaldıklarını söylediler.

Ameliyatı gerçekleştiren Op. Dr. Erdem NALBANT iki kardeşin ameliyatlarını aynı gün içinde gerçekleştirdiğini belirtti. Kardeşler ameliyat sonrası takip ve tedavileri için 5 gün misafir edildikten sonra memleketleri olan Romanya’ya gitmek üzere taburcu edildiler.
 
Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 13:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber