Yeni Doğanlar Sağlıklı ve Mutlu Oluyor

2011 yılı Haziran ayında kapılarını açan Özel Akhisar Hastanesi her geçen gün gerçekleştirdiği insan yatırım ve emeğin karşılığını mutluluk olarak alıyor.

Yeni Doğanlar Sağlıklı ve Mutlu Oluyor

 

2011 yılı Haziran ayında kapılarını açan Özel Akhisar Hastanesi her geçen gün gerçekleştirdiği insan yatırım ve emeğin karşılığını mutluluk olarak alıyor.


Poliklinik ve operasyon konularında verdiği hizmetlerin yanı sıra bölgemizde eksikliği büyük ölçüde hissedilen genel ve yeni doğan yoğun bakım servisleriyle de ağını genişletiyor.

 

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ulviye Uzar yönetiminde ve deneyimli sağlık personelleri özellikle dünyaya merhaba diyen yeni doğan bebeklerin yaşadığı erken doğuma bağlı ya da diğer sağlık problemlerine yüksek standartlarda hizmet vermek üzere yapılanmış olan yeni doğan bakım servisiyle şifa vermeye devam ediyor. 


Akhisar ve Yakın Bölgenin Aktif Tek Yeni Doğan Yoğun Bakım Servisi

Akhisar, Gördes, Saruhanlı, Demirci ve Gölmarmara ve yakın bölgenin aktif olarak kullanılan tek Yenidoğan Yoğun Bakım Servisine sahip olması özelliğiyle Özel Akhisar Hastanesi önemli bir sağlık ihtiyacını da karşılamaya devam ediyor.


35 Haftalık prematüre doğan ve yenidoğan yoğun bakım servisinde 12 gün kuvöz tedavisi gören Bebek Gülçin Akkın dün kontrol amaçlı geldiği hastanede neşe kaynağı oldu.


Yine geçtiğimiz günlerde miad bebek ( zamanında) olarak dünyaya gelmesine rağmen yaşadığı hızlı solunum problemleri yüzünden yenidoğan yoğun bakım servisine yatırılan Bebek Önbaş’ın ise sağlık ve beslenme düzeni kontrol altına alınmış olup tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edileceği bildirildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber