Sağlık ve eğlence bir arada: Akhisar'ın bebekleri SPA'yı çok sevdi

Ocak ayında açılışı yapılıp hizmet vermeye başlayan Akhisar'ın ilk ve tek bebek spa merkezi Hola Baby Spa, ailelere sağlık ve eğlenceyi bir arada sunmaya devam ediyor.

Sağlık ve eğlence bir arada: Akhisar'ın bebekleri SPA'yı çok sevdi

İlk günden bu yana yoğun bir ilgiyle karşılaşan merkez aile-bebek aktivitesi anlamında büyük bir boşluğu dolduruyor.

0-4 yaş arası bebeklere hizmet veren merkezde seans; floating denilen hidroterapi sistemli jakuzide yüzme ve ardından hemşire tarafından yapılan bebek masajı şeklinde gerçekleştiriliyor. Hizmet aileye özel VIP olarak gerçekleştiriliyor. Aynı anda iki aile kabul edilmiyor.

Merkezin kurucusu Cansu Görgün Yılmaz, Akhisar'ın 0-4 yaş grubu bütün çocuklarını merkeze davet ettiklerini belirterek; "Ailelerimiz yaz kış demeden evlatlarını gönül rahatlığıyla merkezimize getirebilirler. SPA her mevsim oldukça faydalı bir uygulama çünkü. Ayrıca, hijyene çok önem veriyoruz. Her seans arası su doldurulup boşaltılıyor, jakuziler özel bitkisel temizleyicilerle temizleniyor, ortam havalandırılıyor, seansta kullanılan ürünler bebeğe özel oluyor. Merkezimizde yaptığımız işlemler de bebeklerin gelişimi üzerinde oldukça etkili. Faydalarını sırlamamız gerekirse, bebeklerde gaz ve kolik sorunlarını ciddi ölçüde azaltır. Düzenli seans katılımlarında bu problemler ortadan kalkar. Stres ve anksiyeteyi azaltır. Solunum ve dolaşım düzenine katkıda bulunur. Beyin dalgalarını olumlu yönde değiştirir. Uyku bütünlüğü ve düzeni sağlar. Benlik saygısı, beden imajı ve kendine güveni artırır. Anne bebek ve baba arasındaki bağı güçlendirir. Bu aile aktivitesi, aile bağını güçlendiriyor. İskelet ve kas sistemini geliştirir. Doğuştan gelen yüzme refleksi ile bebek hareketlerini kontrol etmeyi öğrenirken koordinasyon becerileri gelişir. Bebeğin gerginliğini alır ve bebeği sakinleştirir. Bunların yanı sıra en önemlisi de hem aileleri hem bebekleri eğlendiriyoruz. Hepimizin en büyük ihtiyacı da bu değil mi zaten; eğlenmek, gülebilmek, mutlu olmak. Biz tüm Akhisar halkını, ebeveynlerimizi bebekleriyle birlikte mutlu olmaya davet ediyorum."

Adres: Atatürk Mahallesi 161 Sk No:1 K:4 D:7 Akhisar.


Bilgi ve Randevu İçin: 505 134 85 17 ve 553 327 09 96, 


İNSTAGRAM: @akhisarholababyspa


YORUM EKLE
YORUMLAR
Halkın sesi
Halkın sesi - 1 yıl Önce

Hizmetler çok güzel fakat o isimler nice Yunanca ingilizceyi türkçe mi anlayamadim kusura bakmayın

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber