Özel Doğuş Hastanesi Memur-Sen ile sağlık protokolü imzaladı

Özel Doğuş Hastanesi ve Memur - Sen (Memur Sendikaları Konfederasyonu) Akhisar Temsilciği arasında protokol imzalandı. Düzenlenen toplantıya Hastane Müdürü Muhammed Mustafa ÇAKIL ve Akhisar Memur-Sen Başkanı Mahmut BİNAY katıldı.

Özel Doğuş Hastanesi Memur-Sen ile sağlık protokolü imzaladı

Protokol öncesi konuşan Özel Doğuş Hastanesi Müdürü Muhammed ÇAKIL, Biz bölgenin ilk  sağlık kuruluşuyuz. İleri teknolojilerle donatılmış ünitelerimiz ve tam teşekküllü hastane olarak bölgenin ihtiyacını karşılamaktayız. Memur-Sen ile ilk defa böyle bir anlaşma sağlamaktan da oldukça mutluyuz” dedi.

Protokol hakkında konuşan Memur-Sen Akhisar Temsilcisi Mahmut BİNAY da, Biz burada hatrı sayılır sayıda üyemiz ve birinci derece yakınlarımıza indirim sağlamak amacıyla protokol imzalıyoruz. Özel Doğuş Hastanesi önemli bir sağlık kuruluşumuz. Çok güzel ve şartları çok uygun olan bir protokol yapıyoruz. İnşallah üyelerimiz en uygun şartlara en kaliteli hizmeti alacak.” ifadelerini kullandı.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber