Özel Akhisar Hastanesinde aşure etkinliği

Özel Akhisar Hastanesi Muharrem ayı nedeniyle hastane giriş katında aşure dağıttı.

Özel Akhisar Hastanesinde aşure etkinliği

Özel Akhisar Hastanesi giriş katında yapılan etkinliğe hasta ve yakınlarının yanı sıra Başhekim Uzm. Dr. Hüseyin Cahit Elmacı, Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Betül Bayır ve hastane personelleri katıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hastane Müdürü Çiğdem İmre Gül "Dinimizin en büyük gerekliliklerinden bir tanesi diğer Müslüman kardeşlerimizle paylaşımda bulunmaktır. Bu ulvi duyguya Muharrem ayında aşure dağıtarak ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bu güzel ortamda emeği geçen yemekhane personeline ve hastanemiz personeline teşekkür ediyorum, Muharrem ayını anlamına uygun bir şekilde gerçekleştirmek huzur verici bir hadise. Bu bağlamda, Muharrem ayının sağlık, mutluluk ve huzur içinde hayırlara vesile olmasını dilerim, katılan herkese çok teşekkür ederim." dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber