Özel Akhisar Hastanesi'nden koronavirüs açıklaması!

Özel Akhisar Hastanesi, bugünlerde yapılan Koronavirüs dedikodular ile ilgili açıklamalarda bulundu.  

Özel Akhisar Hastanesi'nden koronavirüs açıklaması!

Özel Akhisar Hastanesi, bugünlerde yapılan Koronavirüs dedikodular ile ilgili açıklamalarda bulundu.  

Özel Akhisar Hastanesi başhekimi Uzm. Dr. Hüseyin Cahit Elmacı yaptığı yazılı açıklamada; “Bugün çeşitli sosyal medya mecralarında Özel Akhisar Hastanesi’nde Koronavirüs (Covid19) vakası olduğu ile ilgili söylentiler dolaşmaktadır.

Toplum olarak böyle hassas bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde asılsız haberlere itibar edilmemesi gerektiğini bir kez daha hatırlatırız.

 Bilinmesi gerekir ki;  şuanda Akhisar’da ve hastanemizde tespit edilen herhangi bir Koronavirüs (Covid19) vakası bulunmamaktadır. 

Kamuoyunun dikkatle takip ettiği bu konuda olası şüpheli bir vakanın hastanemizde görülme ihtimaline karşılık gerekli önlemleri almış olduğumuzu ve bundan sonra da önlemlerimizi alacağımızı ifade etmek isteriz.” ifadelerine yer verdi.

cahit elmacı akhisar ile ilgili görsel sonucu
Uzm. Dr. Hüseyin Cahit Elmacı

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 18:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
İSMAİL çiçek
İSMAİL çiçek - 2 yıl Önce

Gözümüzemi sizemi..

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber