Özel Akhisar Hastanesi Huzurevini Ziyaret Etti

Özel Akhisar Hastanesi yönetimi Ramazan Bayramı dolayısıyla huzurevi’ni ziyaret ederek, huzurevi sakinleri ile bayramlaştı.

Özel Akhisar Hastanesi Huzurevini Ziyaret Etti

Özel Akhisar Hastanesi yönetimi Ramazan Bayramı dolayısıyla huzurevi’ni ziyaret ederek, huzurevi sakinleri ile bayramlaştı.  Akhisar Huzurevi Sosyal Hizmet Uzmanı Tuğba Şimşek eşliğinde, ekip  yaşlılarla tek tek ilgilendi, hediyeler götürdü  ve bayramlarını kutladı .

Özel Akhisar Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Hanife Mutlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini ve “Bugün burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Yaşlılarımızın her zaman yanlarında olmalıyız. Onlarla bir arada olmak bizleri de onları da çok memnun etti. Önümüzdeki süreçte tekrardan ziyaret etmek istiyoruz. Her fırsatta kapılarını çalıp onlarla birlikte sohbet etmek istiyoruz.Türk milletinin yaşlılarını her zaman el üstünde tuttuğuna dikkati çekerek, ulu çınarlara hizmet etmenin kendileri için bir onur olduğunu da dile getirdi.Bu görüş ve düşüncelerle tüm büyüklerimizin Ramazan Bayramını kutluyor,  yaşam sevinçlerinin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Akhisar Huzurevi Müdürü İsmail Dağdelen, bu ziyaretlerin anlamı yaşlılarımız için çok büyüktür, bayramlaşma geleneğini yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak görevi de bizlere düşmektedir sadece bayramlarda değil her an ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz” dedi. Özel Akhisar Hastanesi ekibine teşekkürlerini iletip, bayramlarını kutladı.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber