Özel Akhisar Hastanesi Başhemşireden Miniklere Sağlıklı Dersler

12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası etkinliklerine devam eden Özel Akhisar Hastanesi Özel Akhisar Koleji Anaokulu’nda öğrencilerle buluştu.

Özel Akhisar Hastanesi Başhemşireden Miniklere Sağlıklı Dersler

 

12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası etkinliklerine devam eden Özel Akhisar Hastanesi Özel Akhisar Koleji Anaokulu’nda öğrencilerle buluştu.


Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Özlem Asarkaya anaokulu öğrencilerine hemşirelik mesleği ile ilgili bilgiler verdi.


 Anaokulu öğretmenleri ve yetkililerinin de hazır bulunduğu organizasyonda küçük yaşta kazanılacak el yıkama, hijyen, sağlıklı beslenme konularında öğrencileri aydınlatan Asarkaya daha sonra muayene, ateş ölçme gibi bazı konularda çocuklarla beraber simülasyonlar yaptı.


Konuyla ilgili açıklama yapan Özel Akhisar Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Özem Asarkaya: Ülkemizde ve dünyada kutlanan Hemşirelik Haftası etkinlikleri çerçevesinde eğitim kurumlarında böyle bir organizasyon yapmak sosyal sorumluluk gereği çok önemli. Özellikle anaokulları çocukların erken yaşta sorumlu, sağlık ve temizlik kurallarını bilen fertler yetiştirme açsından en önemli kurumlar olduğundan biz de bugün Akhisar Koleji öğretmen ve yöneticilerinin desteğiyle küçük ama önemli bir organizasyon gerçekleştirdik dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber