Özel Akhisar Hastahanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi Hastalarını Misafir Etti

Geçmiş dönemlerde Özel Akhisar Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği’nde ameliyat olan hastalar 7 Mart Cumartesi günü hastanede misafir edildi.

Özel Akhisar Hastahanesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi Hastalarını Misafir Etti

 Geçmiş dönemlerde Özel Akhisar Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği’nde ameliyat olan hastalar 7 Mart Cumartesi günü hastanede misafir edildi.


Özel Akhisar Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Emrah Akartuna’ nın  ameliyat edip sağlığına kavuşturduğu hastaları bir araya geldi. Hastane kafeteryasında misafir edilen kadın hastalara öncelikle Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle karanfil hediye edildi. Birçok ikramın yapıldığı organizasyonda Opr. Dr. Emrah Akartuna hastalarını tek tek dinledi ve hastalar birbirleriyle tanışma fırsatı buldu.

Böyle bir organizasyonun kendisini çok duygulandırdığını belirten Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Emrah Akartuna, “Ekibimiz sayesinde sağlığına kavuşmuş kişileri görünce bir kez daha mesleğimizin kıymetini anlıyoruz. Hizmet sadece hastayı ameliyat edip bırakmak değildir. Biz Özel Akhisar Hastanesi ailesi olarak hastalarımızı sürekli takip etmekteyiz. Şu an mesela buraya davet ettiğimiz ama çeşitli nedenlerden gelemeyen hastalarımız var, biz onları telefonla arayıp durumlarını soruyoruz. Hani derler ya kiminin parası kiminin duası diye, işte bize herkesin duası lazım. Çünkü biliyoruz hastalarımız varsa biz varız.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2015, 15:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilek Çabuk
Dilek Çabuk - 6 yıl Önce

niye ben davet edilmedim bu güne ben emrah beyin buraya geldiginde ilk hastalarından biriydim acaba ameliyat basarırız geçti beni daha kötü ettigi için olabilir mi?????

rapunzel
rapunzel - 6 yıl Önce

Dilek hanım ben sizi tanıyan biri olarak sizin yalan konuştuğunuzu belirtmek istiyorum. İşinde başarılı doktorumuzu kötülemenize vicdanen müsaade etmiyorum. Ben sizi tedavi olduğunuz haftalar içerisinde pazarda alış-veriş yaparken gördüm. Gayet iyiydiniz. Size yakıştıramadım...

hatice
hatice - 6 yıl Önce

Bende 2 ay önce emrah beye ameliyat oldum ve suan cok saglikli ve iyiyim ameliyattan once daha onceden ameliyat olan hastalarinla konustum hepsi cok memnun oldugu icin emrah beye guvendim ve ameliyat oldum suan eskiden agrilardan sabahlara kadar agliyan ben cok kaliteli bir hayata sahip oldum.Türkiyenin boyle bir beyin cerrahine ihtiyaci vardi..

mehmet
mehmet - 5 yıl Önce

dilek hanım cok haklısınız bende amelıet oldum ve amelıyettan sonra sıkayetlerımm yıne basladı izm. prof. gıttım amelıyat yapılmamıs sadece bı yara izi fıtıkla ılgılı ıslem olmamıs denıldı sıkayetcı olan hastalarını aramaz onlar..

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber