banner234

Ne Yapıldı Diyenler Bunları Görsün

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar’da yapımının tamamlanma aşamasına gelinen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Ne Yapıldı Diyenler Bunları Görsün

 AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar’da yapımının tamamlanma aşamasına gelinen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Aydemir, 5 Milyon TL’ye mal olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin bir iki ay içinde Akhisarlıların hizmetine açılacağını, hizmet yapılmıyor diyenlerinde bu hizmetleri görmeleri gerektiğini söyledi.

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, yapımı neredeyse tamamlanan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde incelemelerde bulundu. Aydemir’in yanı sıra incelemelere Akhisar Kaymakamı Kaan Peker, Manisa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Ayhan Korkmaz, Akhisar Kaymakamı Kaan Peker, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Hüseyin Tavlı, AK Parti İlçe Başkanı İ. Hakkı Şenyiğit, birçok vatandaş katıldı. 

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir burada yaptığı açıklamada; “Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz hemen hemen bitmiş durumda, fazla bir şeyi kalmamış. Müteahhitin işi bitirip geçici kabulümüzü yaptıktan sonra da hastanemizde başhekimimiz sağ olsun araç ve gereçleri almaya başlamışlar. En yakın zamanda zannediyorum bir iki ay içinde burayı Akhisar’ımızın hizmetine sunacağız. Burası için 5 Milyon TL’lik bir yatırım ayırdık. Bildiğiniz gibi bizim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz zaten vardı, ama orası artık Akhisar’ın ihtiyaçlarını karşılayamayacak duruma gelmişti. Akhisarlılarımız orada merdivenlerde oturur duruma gelmişlerdi. Bizde sağlıkta bunu kabul edemiyoruz. Biz hastalarımızı  nitelikli hastanelerde tedavi etmeyi düşünürken, orada tedavi etmek bize yakışmazdı. Sağlık Bakanlığımızda Akhisar’da ikinci bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin yapımını uygun gördüler. Kendilerine teşekkür ediyoruz Akhisar’ımıza hayırlı olsun.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2015, 16:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
cilhoroz
cilhoroz - 6 yıl Önce

veklimizi tebrik ediyorum demiryolu deplase oldu cevre yolu için kamulastırmalar bitti gorduk barajı ihale si yapıldı karayuk dagının etegideki cevre olu acıldı artık akhisarımızın meydanlarından tır kamyon vs gecmiyor hayırlı calışmalar

gececi
gececi - 6 yıl Önce

Çok önemli bir konuya değinmiş akhisar ın ihtiyaçlarını karşılamayan bir diş hastahanesinden bahsediyor karşılamayan bile sizin iktidarınız zamanında ama sizin iktidarınız tarafından yapılmamış kaldi ki 4 yıldır vekildiniz yeni gördünüz ben 5 yıldır gidiyorum her gittiğimde aynıydı yeni mi aklınıza geldi

harbici
harbici - 6 yıl Önce

yaz

vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

bu zamana kadar yapılıp bitirilmesi gerekenlerin ihalesi yapıldı deyip uğur aydemiri savunmayın adamın aklına çalışmak 4. yılında geldi.

İğneci
İğneci - 6 yıl Önce

Ne yaptınızki görmeyen gözlerinizi açında yapamadıklarınızı görün

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber