Mucize değişimlerin adresi, Özel Doğuş Hastanesi

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi Diyet ve Beslenme Uzmanı Elif Toprak, mucizeler yaratmaya devam ediyor.

Mucize değişimlerin adresi, Özel Doğuş Hastanesi

Zayıflamak için Akhisar Özel Doğuş Hastanesine gelip Beslenme ve Diyet Uzmanı Elif Toprak’a başvuran hastalar haftalık kontrollerin ardından hastaneden mutlu bir şekilde ayrılıyor.

Haftalık ve aylık kontrollerde 3 ile 8 kilo arasında zayıflayan ve sağlıklı bir görünüme ulaşan hastalar Özel Doğuş Hastanesinden mutlu bir şekilde ayrılıyor.

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Elif Toprak, sağlıklı beslenmenin ve egzersizlerin önemine değindi. Tüketilen gıdaların önemine değinen Toprak, “Hastalarım ilk olarak bana geldiğinde gerek görüntüleri gerekse sağlık açısından geleceklerini düşündüklerini bana ilettiler. Gerek kendi sağlığımız gerekse gelecek neslimiz için beslenme düzenimize dikkat etmemiz gerekiyor. Artık hastalıkların çoğu ne yazık ki hormonlu gıdalar ve hareketsiz yaşam yüzünden oluşuyor. Bu yüzden de tükettiğimiz gıdalara ve gün içinde aktif olmaya dikkat etmemiz gerekiyor.

Hastalarımla yaptığım görüşmelerde neden zayıflamak istediklerini sordum. Çünkü sağlıklı bir hayat mı istiyorlar yoksa görüntü olarak mı istiyorlar. Bu benim için çok önemli. Çünkü insanlar bilinçli bir beslenmeyle zayıflamanın daha kolay olacağının farkında değiller. Genelde de zayıflamak için başvuranlar kısa vadede değişimi göremediklerinde hedeflerinden uzaklaşıp vazgeçebiliyorlar. Ama düzenli ve kontrollü bir beslenmenin sonucunda sağlıklı ve güzel bir vücuda ulaşmak daha kolay oluyor. 

Gerek bireysel gerekse toplum olarak sağlıklı besinler ile nesillerimizi yetiştirmemiz gerekiyor. Bu sebeple danışanlarıma, yeterli ve dengeli beslenmenin hastalıksız ve düzenli bir yaşamın temeli olduğunu belirtirim. Bana başvuran danışanlarım haftalık ve aylık kontrollerinde kendilerindeki büyük değişimleri gördüklerinde mutlu bir şekilde yanımdan ayrılıyorlar. Bu da beni çok mutlu ediyor. Haftalık 2-3 kg, aylık 6-8 kg arasında zayıflayan danışanlarımın memnuniyetleri benim için çok mutluluk verici. Ben Akhisar’ da diyete farklı bir bakış açısı kazandırmak ve sağlıklı beslenmeyi yaşam biçimi haline getirmek istiyorum. Kimse zorlanmadan ve mutlu bir şekilde zayıflasın ya da kilo alsın istiyorum. Sağlığına kavuşsun istiyorum.” Dedi. 

Özel Doğuş Hastanesi’nden yapılan açıklamaya göre Beslenme ve Diyet Uzmanı Elif Toprak’a başvuran hastaların ilk görüşmesinin ücretsiz olduğu bildirildi. Ayrıca Özel Doğuş Hastanesi ile NC Spor salonu iş birliği yaparak Beslenme ve Spor alanında anlaşma sağladı. Özel Doğuş Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Elif Toprak, spor salonundan gelen sporculara Beslenme programı konusunda yardımcı olacakken, NC Spor Salonu da hastaneden gelecek hastalara özel antrenman programı ve özel antrenörler ile yardımcı olacağı bildirildi. Aynı zamanda Hastane personeli spor salonu imkanlarından indirimli yararlanacakken, spor salonu çalışanları ve birinci derece yakınları da hastanenin sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanacağı söylendi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber