Mavi Hospital’in “İyi Şeyler Dükkanı” umut oldu

Mavi Hospital, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası Kapsamında LÖSEV LSV Dükkan ile iş birliği yaparak umut oldu.

Mavi Hospital’in “İyi Şeyler Dükkanı” umut oldu

Lösemili çocukların anneleri ve kanserli yetişkinlerin rehabilitasyonunu sağlamak üzere kurulan ve yüzlerce kadına istihdam sağlayan LSV Dükkan’ın birbirinden güzel el yapımı ürünleri Mavi Hospital ile Akhisar halkıyla buluştu.

8 Kasım Pazartesi Günü yapılan etkinlikte her biri lösemiyi yenmiş LÖSEV’li gençler tarafından hazırlanan kupalar, yeni yıl takvimleri ve hediyelik ürünler de Akhisarlılar tarafından büyük ilgi gördü.

“İyi Şeyler Dükkanı” adı verilen etkinlikten kazanılan paranın tamamı Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)’e bağışlandı.

Mavi Hospital Halkla İlişkiler Müdürü Özge Çalışkan, “Öncelikle halkımızın ve personelimizin büyük ilgi ve sevgisine teşekkür ediyorum. Böyle bir etkinliği gerçekleştirdiğimiz için gurur duyuyoruz. Tüm geliri Lösemili Çocuklar Haftasını kutlayan Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)’e bağışladık. LSV Dükkan tarafından hazırlanan ürünleri bizler de çok beğendik. Kalbinin güzelliğini el emeğine yansıtan tüm annelerimize teşekkür ediyoruz. Gönüllü olarak, özveri ile görev yapan ve çok büyük başarılara imza atan vatandaşlarımızın her zaman yanında olacağız.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber