Mavi Hospital, Zabıta Haftasını kutladı

Mavi Hospital Halkla İlişkiler Ekibi, Zabıta teşkilatının 195. Kuruluş yıl dönümü ve 1-7 Eylül Zabıta Haftası kapsamında Akhisar Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Yıldırım'ı ziyaret etti.

Mavi Hospital, Zabıta Haftasını kutladı

 Mavi Hospital Halkla İlişkiler Ekibi, Zabıta teşkilatının 195. Kuruluş yıl dönümü ve 1-7 Eylül Zabıta Haftası kapsamında Akhisar Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Yıldırım'ı ziyaret etti. Çiçek takdiminde bulunup sohbet ettikten sonra tüm Zabıta biriminin Zabıta haftası kutlandı ve çalışmalarında başarılar dilendi.

Mavi Hospital Halkla İlişkiler Müdürü Özge Çalışkan, yaptığı açıklamada :"Müdürümüz bizi gerçekten çok samimi karşıladı. Belediye ve vatandaş arasında köprü olan zabıtalarımıza teşekkür ediyoruz. Mahalle mahalle, sokak sokak tüm vatandaşların talep ve sorunlarını dinliyorlar ve bizlere güvenli bir yaşam alanı oluşturuyorlar. Sayelerinde vatandaşın hem memnuniyeti artıyor hem de şehrimizin gelişimine katkı sağlanıyor. Buradan tüm ekip arkadaşlarım adına şehrimiz için çalışan tüm zabıta birimi emekçilerimizin Zabıta haftasını gönülden kutlarım"  diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber