Mavi Hospital, Eksen Eğitim Kurumları ile anlaşma imzaladı

Mavi Hospital, Akhisar’daki hizmet yelpazesini geliştirmeye Eksen Eğitim Kurumları ile devam etti.

Mavi Hospital, Eksen Eğitim Kurumları ile anlaşma imzaladı

Mavi Hospital, Akhisar’daki hizmet yelpazesini geliştirmeye Eksen Eğitim Kurumları ile devam etti.

Akhisar’da birçok kurum ve kuruluşla imzaladığı indirim anlaşmalarını sürdüren Mavi Hospital, Akhisarlı eğitimcilere de destek olmaya devam ediyor. Mavi Hospital, son olarak Eksen Eğitim Kurumları ile indirim anlaşması imzaladı.

Eksen Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Burak Yurdakul ve Rehber Öğretmen Tuğçe Korkut’un katılımıyla gerçekleşen toplantı sonrası indirim anlaşması içerikli iş birliği sağlandı.

Mavi Hospital Halkla İlişkiler Sorumlusu Haluk Külte: “ Her vatandaşımız gibi, eğitimcilerimiz bizim için çok değerli. Yarının umudu olan çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerimize, ne kadar minnet duysak azdır. Ülkenin gelişmesi, geleceğin güçlü temeller üzerine inşa edilmesinde en önemli görevi öğretmenlerimiz üstlenmektedir. Öğretmenlerimize başarı ve sağlık diliyor, kendileriyle böyle bir anlaşma sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber