Mavi Hospital'den anlamlı ziyaret

8 Ekim Gardiyanlar Günü dolayısıyla,  Mavi Hospital Halkla İlişkiler ekibi, Akhisar T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu yönetimine anlamlı bir ziyarette bulundu.

Mavi Hospital'den anlamlı ziyaret

Mavi Hospital Halkla İlişkiler Müdürü Özge Çalışkan: “Gardiyanlar, yalnız cezaevindeki düzen ve nizamı sağlamıyor. Mahkumların ve tutukluların mahkumiyet sürelerince topluma yeniden kazandırılmaları için fedakarca çalışmalar ve eğitimler de yapıyorlar. Yaptıkları işin değeri yadsınamaz.” diyerek gardiyan personellerinin çok önemli bir kamu görevini yerine getirdiğini ifade etti.

Halkla İlişkiler Sorumlusu Haluk Külte ise: “Bu zor ve özel mesleği icra etmiş, eden ve emekli olmuş gardiyanlarımızın, 8 Ekim Dünya Gardiyanlar Günü’nü en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim. Özellikle içinde bulunduğumuz Covid-19 pandemisi sürecinde de tüm risklere rağmen görevlerini hiç aksatmadan kesintisiz hizmet veren gardiyanların bu süreçte gösterdiği fedakarlıkları takdiri hak etmektedir.”  şeklinde konuştu.

Ayrıca Akhisar T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdür Vekili Cemal Arslan, Müdür yardımcısı Yahya Biçer ve Ceza İnfaz Kurumları Personeli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Akhisar Başkanı Hasan Sığanık ise, son beş yılda kurumlarına bölgeden yapılan ilk Gardiyanlar Günü tebriğinin Mavi Hospital Halkla İlişkiler ekibi tarafından yapıldığına dikkat çekerek, teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Felaket
Felaket - 1 hafta Önce

Gardiyan değil infaz koruma memuruyuz

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber