Lokantacılar Odası, Dr. Betül Bayır ile protokol imzaladı

Akhisar Lokantacılar, Tatlıcılar ve Köfteciler Odası Başkanı Pınar Güney, Jinekolog Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Betül Bayır ile Ahmet Kayalı İş Hanı 1. kat'taki oda lokalinde protokol imzaladılar.

Lokantacılar Odası, Dr. Betül Bayır ile protokol imzaladı

Protokol imza töreninde konuşan Lokantacılar, Tatlıcılar ve Köfteciler Odası Başkanı Pınar Gören Güney;" Akhisar Lokantacılar odası olarak yıllardır zaten bütün Akhisar’da çalışan özel hastaneler birlikte indirim sözleşmesi imzalıyoruz. Yıllarca Özel Akhisar Hastanesi ve Özel Doğuş Hastanesi ile indirim sözleşmelerimiz var. Bu günde Jinekolog Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Betül Bayır hocamızın kendine özel muayene açması ve kariyerini hastane dışarısında sürdürme kararı bizim, üyelerimizin eşleri, yakınları ve kadın üyelerimizin mağdur olmaması için Betül hanım ile protokol yaptık. Hem hoş geldin ve hayırlısı olsun ziyaretine gittiğimizde nazikane bu konuyu konuştuk. Kendisi gerçekten çok çalışkan ve Akhisar halkına çok faydalı bir hanımefendi hem mesleki olarak hem de sosyal kariyeri olarak. Bizleri hiç kırmadan elimden geleni yaparım dedi. O yüzden aramızda bir protokol ve indirim anlaşmasını basın önünde imzaladık. Aynı zamanda böyle bir protokolün 8 Mart Kadınlar Gününden önce olması kadın bir başkan olarak ve kadın bir girişimci tarafından olması ve özelliklede Akhisar’da yıllardır kadın girişimciliğine verdiğimiz destek aynı zamanda kadın girişimlerinin birleşmesiyle ve güçlenmesine benim en büyük gurur kaynağım. Bütün hanımefendilere de bunu tercih ediyorum. Hanımlar, hanımları desteklemediği sürece kadın girişimcilerini önü açılmaz. İnşallah bizde bunu Betül hanıma yapıyoruz ama arkası diğer hanımefendilerden de gelir. Bugün yapacağımız protokol üyelerimin ve aynı zamanda birinci derece eşleri ve kızları yararlanabilecekler. İnşallah hayırlısı olur" dedi.    

Protokolde konuşan kadın doğum doktoru Op. Dr. Betül Bayır ;" Akhisar Lokantacılar Odası Başkanı Pınar Güney’in güzel önerileriyle başlattığımız bu protokol, Lokantacılar Odası üyelerinin ve yakınlarının çocuklarını için imza altına aldık. Bizler her iki taraf içinde iyi bir protokol olduğuna inanıyoruz. Oda başkanı Pınar Gören Güney'e teşekkür ediyorum, hayırlısı olsun" dedi.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Güven Güven
Güven Güven - 1 yıl Önce

Ne günlere kaldık. Sağlık en temel hakkımız ama protokol imzalıyoruz.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber