Kirazoğlu'nda "Anne Dostu" hizmetine devam

2004 yılında “Bebek Dostu” ve 2015 yılında ülke çapında ilk üç hastane arasına girerek “Anne Dostu” ünvanlarını almış olan Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi 30.09.2019 tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetimler sonucu bu ünvanlarını başarıyla bir kez daha tescilledi.

Kirazoğlu'nda "Anne Dostu" hizmetine devam

Konuyla ilgili bilgisine başvurulan hastane Başhekimi Op.Dr.Erol KARACA yaptığı açıklamada “Yılda 1200’e yakın doğum gerçekleşen hastanemizde, Anne ve Bebek sağlığına ayrıca önem veriyoruz. Normal doğum ve sezeryan oranlarımız Sağlık Bakanlığımızın istediği standartlardadır. Hidroterapi Eşliğinde Doğum ( HET - Suda Doğum ) hizmetimiz devam ediyor. Bu ünvanları başarıyla arttırarak  korumada katkısı olan tüm personelimize teşekkürlerimi sunuyorum. Başarıyı Akhisar ve bölge halkımızla paylaşmaktan onur duyuyoruz.” dedi.

Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde, Anne ve Bebek Dostu Hastane çalışmaları kapsamında tüm anne adaylarına, kaliteli ve güvenli, ulusal standartlara uygun doğum ve danışmanlık hizmetleri veriliyor. Bütün çalışmalarda anne ve bebek odaklı davranılıp, gebelerin mahremiyetine önem veriliyor, hijyen ve konfor standartları en üst seviyede tutuluyor. Tek kişilik özel odalarda aile bireylerinin desteği altında, eğitimli ebe ve doktor kadrosuyla gebelere doğum hizmeti sunuluyor.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber