Kaymakam Peker'den Özel Doğuş Hastanesine Ziyaret

Akhisar İlçe Kaymakamı Sayın Kaan Peker, Akhisar Özel Doğuş Hastanesi Yönetimi'ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Peker'den Özel Doğuş Hastanesine Ziyaret

 Akhisar İlçe Kaymakamı Sayın Kaan Peker, Akhisar Özel Doğuş Hastanesi Yönetimi'ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Mehmet Ulusoy ve yönetim kurulu üyeleri Op. Dr. Mehmet Duman, Op.Dr. Ali Polat ile görüşen kaymakam Peker hastane yönetimi ve vizyon hakkında bilgi aldı.

yeniden Doğuş sloganı ile yeni yapılanma neticesinde ortaya çıkan son gelişmeleri anlatan Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Mehmet Ulusoy; ''Bünyemize yeni dahil ettiğimiz Psikiyatri Uzmanı Dr. M. Hakan Adıgüzel,  Kardiyoloji Uzmanı Dr. Atila Keskin, Ortopedi & Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Ahmet Özkamalı, Cildiye Uzmanı Dr. Rahime Kaşıkaralar, Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Fatma Sakallı Taşpınar ve Radyoloji Uzmanı Dr. Hürol Kaşıkaralar'ı ile hekim kadromuza güç kazandırdık. Bunun yanı sıra erişkin ve yenidoğan yoğun bakım ünitelerimiz ile Akhisar halkına daha iyi bir hizmet vermeye devam etmekteyiz'' dedi.

Kaymakam Kaan Peker ise bu gelişmelerin Akhisar halkına faydalı olacağını bildirip, yeni yönetim kuruluna başarılar diledi.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber