KARYER Group, Özel Akhisar ile Sağlık Protokolü İmzaladı

Özel Akhisar Hastanesi, Akhisar Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyette bulunan Karyer Group ile sağlık protokolü imzaladı.

KARYER Group, Özel Akhisar ile Sağlık Protokolü İmzaladı

 Özel Akhisar Hastanesi, Akhisar Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyette bulunan Karyer Group ile sağlık protokolü imzaladı.

Özel Akhisar Hastanesi’ni temsilen; Halkla İlişkiler Müdürü Muhammed Mustafa Çakıl Karyer Isı Transfer Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi ziyaret etti. Ziyarette Karyer Group Genel Müdürü Şelomo Levi de bulundu.

Yapılan anlaşmaya ilişkin konuşan Karyer Group Genel Müdürü Şelomo Levi, “Özel Akhisar Hastanesi, bizim sağlıkla ilgili sorularımıza cevap verebilecek kalitede bir hastane, o yüzden bizde kurumumuzun ihtiyacı olan tedavi, muayene, vb. konularla ilgili anlaşma sağlamış bulunmaktayız” dedi.

Özel Akhisar Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Muhammed Mustafa Çakıl da, “Hastanemiz, bölge halkı tarafından da kabul görmüş, açıldığı ilk günden itibaren  kurumsal olarak hizmet veren bir yapıya sahiptir. Yeterli uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla birlikte bölgeye katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Akhisar ve bölgesinde hizmet veren birçok büyük kuruluşla hali hazırda anlaşmalarımız devam etmektedir. Anlaşmalı olduğumuz her kuruma nasıl kusursuz hizmet vermeye çalışıyorsak bundan sonra Karyer Group’a da aynı titizlikle hizmet vereceğiz.” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2016, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber