Karşılıklı indirim protokolü imzaladılar

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi ile Eksen Eğitim Kurumları kendi aralarında personel ve ailelerine yönelik eğitim ve sağlık ücretlerinde indirim sözleşmesi imzaladı.

Karşılıklı indirim protokolü imzaladılar

Eksen Eğitim Kurumlarının öğrenci, eğitimci ve idari personelinin Özel Doğuş Hastanesinin sağlık hizmetinden indirimli olarak yararlanacağı sağlık protokolünü, Eksen Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Burak Yurdakul ile Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler Biriminden Samet Gögen ve Leyla Birgül imzaladı. Bu kapsam da yaklaşık 1500 kişi Özel Doğuş Hastanesinin sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanacağı bildirildi.

Aynı zaman da Özel Doğuş Hastanesi, personelinin çocukların da Eksen Eğitim Kurumlarının eğitim hizmetinden indirimli olarak yararlanacağı eğitim protokolünü imzaladılar. Yaz döneminde açılması planlanan yabancı dil eğitim gruplarından da kapsadığı bildirildi.

İmza töreninden sonra Eksen Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Burak Yurdakul, Özel Doğuş Hastanesi Müdürü Özge Keskinkale’yi makamında ziyaret ederek çiçek ve çikolata takdim etti. Yurdakul, kurumları ve planladıkları eğitim hakkında bilgi verirken, Özel Doğuş Hastanenin tekrardan hizmete açılmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Yurdakul; “Akhisar’ın ve bölgenin en köklü özel hastanesinin tekrardan hizmete devam etmesi çok değerli. En kısa zamanda da tekrardan bölgeye hitap eden bir hastane olmasını ümit ediyoruz” dedi. 

Özel Doğuş Hastanesi Müdürü Özge Keskinkale, Yurdakula ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletirken yapılan anlaşmaların her iki kuruma da hayırlı olması temennisinde bulundu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber