Kamu-Sen Akhisar Şubesi Özel Akhisar'a Emanet

Akhisar Türkiye Kamu-Sen Temsilciliği kendisine bağlı 7 sendikanın üyeleri ve ailelerini Özel Akhisar Hastanesine emanet etti.

Kamu-Sen Akhisar Şubesi Özel Akhisar'a Emanet

 

Akhisar Türkiye Kamu-Sen Temsilciliği kendisine bağlı 7 sendikanın üyeleri ve ailelerini Özel Akhisar Hastanesine emanet etti. Sağlık  hizmetlerinden indirimli ve ayrıcalıklı olarak yararlanmaları için Özel Akhisar Hastane ile  protokol imzaladı.


 Akhisar Türkiye Kamu sen’ e bağlı olan;Türk Eğitim-Sen, Türk Diyanet Vakıf-Sen, - Türk Büro-Sen, Türk Kültür Sanat sen Türk Tarım Orman Sen Türk Haber sen üyelerine ve ailelerine tanınan Özel Akhisar Hastanesi ayrıcalıklarından faydalanabilecek.


13 Haziran Çarşamba günü Ercan Yaşar (Akhisar Türkiye Kamu Sen ve  Akhisar Türk Eğitim- Sen İlçe Temsilcisi),  Türk Eğitim-Sen yönetim kurulu üyeleri Dilek Cangürve hastane yöneticilerinin katıldığı protokolde Akhisar Türk Eğitim- Sen İlçe Temsilcisi   Ercan Yaşar:


    “Özel Akhisar Hastanesi ile Türkiye Kamu-Sen’li üyelerimiz adına yaptığımız protokol ile Muayene, yatarak tedaviler, laboratuvar, görüntüleme hizmetleri, doğum, ameliyat ve Check-Up hizmetlerinde avantajlı fiyatlarla yararlanma imkânı oluşturduk.


     Bugünden itibaren Türkiye Kamu-Sen’litüm üyelerimiz ve bakmakla yükümlü oldukları yakınları Özel Akhisar Hastanesi’nin bizlere özel oluşturduğu indirim imkânlarından yararlanabilecek” dedi. Bunun için üyelerin sendika kimlikleri ile hastaneye başvurması gerekiyor. Kimliği olmayanların listeleri hastaneye tarafımızca ayrıca bildirilecektir. Sendika kimliği olmayanların bize en yakın zamanda bilgi vermeleri rica olunur. Aşağıdaki iş kollarındaki sendikalı üyelerimiz bu anlaşmadan yararlanacaklardır.


Türk Eğitim-Sen


Türk Sağlık-Sen


Türk Büro-Sen


Türk Diyanet Vakıf-Sen


Türk Kültür-Sanat-Sen


Türk Tarım-Orman-Sen


Türk Haber-Sen


Özel Akhisar Hastane Müdürü Okan Aktaş;


Hastanemizin geçmişi daha 1 yıl gibi kısa süre olmasına rağmen görüyoruz ki Akhisar ve çevre halkına hizmet verme çabamız sizlerin yoğun ilgisi ile ; hastanemize geri dönüşü bizleri mutlu etmektedir. Hizmette sınırları zorlamak kaliteyi sizlerle buluşturmak ilk hedefimizdi.Bu hedefi Akhisar ve bölge halkının sunup daha kaliteli ve güvenli  sağlık hizmeti alması sağlamak bize gurur vermektedir.Akhisar halkına  sağlık hizmetlerinde yatırımlarımız  devam edeceğini müjdelerim.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber