Huzurevinde Ağız ve Diş Sağlığı Taraması

Akhisar Sağlık Grup Başkanlığında görevli Diş Hekimi Ahmet Çömen, Akhisar Huzurevi'nde kalan 76 kişiye ağız ve diş sağlığı taraması yaptı.

Huzurevinde Ağız ve Diş Sağlığı Taraması

 

Akhisar Sağlık Grup Başkanlığında görevli Diş Hekimi Ahmet Çömen, Akhisar Huzurevi'nde kalan 76 kişiye ağız ve diş sağlığı taraması yaptı. 


Huzurevinde ikamet eden yaşlılara Ağız ve Diş sağlığı, Oral Hijyen konulu eğitim semineri verildi. Seminerde özellikle protez kullanımı ve temizliği üzerinde duruldu. Ağız ve diş sağlığı taraması sonucunda tedaviye ihtiyacı olan huzurevi sakinlerinin bir plan çerçevesinde Akhisar Sağlık Grup Başkanlığı Diş Polikliniği tedavileri yapılacağı bildirildi. 


Diş Hekimi Ahmet Çömen yaptığı açıklamada; “Ağız ve diş sağlığı projesinde desteklerini esirgemeyen Akhisar Kaymakamlığına, Akhisar Devlet Hastanesine, Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine, Akhisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ve Akhisar Huzurevi çalışanlarına teşekkür ederiz. Bu tip eğitim çalışmalarımız her zaman devam edecektir. Huzurevindeki yaşlılarımıza her türlü sağlık problemleri ile yanlarında olarak yardımcı olacağız. Diğer yandan biz ilköğretim okullarında 0-15 yaş arasındaki öğrencilerimizin ağız ve diş taramalarını yapmaya devam ediyoruz.” dedi.

 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber