Hizmet Yelpazesini Genişletiyor

Özel Akhisar Hastanesi, Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası şirketleriyle anlaşmalar yaparak hizmet yelpazesini genişletiyor.

Hizmet Yelpazesini Genişletiyor
Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası konusunda halkımızın daha da bilinçlenmesi gerektiğini belirten Özel Akhisar Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar Yetkilisi Özge Çalışkan “Özel Akhisar Hastanesi olarak hastanemizde tüm halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için yetenekli yönetici kadrosu, uzman doktorlarımız ve bütün personelimiz ile birlikte 7/24 çalışmaktayız.” diyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Anlaşmalı Kurumlar Yetkilisi Özge Çalışkan, “Hastanemizden hizmet alan SGK’lı hastaların yanı sıra birlikte çalışmakta olduğumuz Türkiye’nin önde gelen 28 adet sigorta şirketi bulunmaktadır. Birçok Özel Sağlık Sigortası şirketinin yanında Anadolu Sigorta ile de anlaşarak hasta portföyümüzü her geçen gün daha da büyütmekteyiz. Bu ve benzeri anlaşmalarımızın en büyük gayesi insana ve insan sağlığına verdiğimiz değerdir.” dedi.

 Ayrıca Özge Çalışkan, “Son dönemde özel hastanelerin SGK’lı hastalardan alabilecekleri fark ücretinin yüzde 200’e çıkması neticesinde Özel Sağlık Sigortasının yanı sıra Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmaları da yapmaktayız. Her geçen gün daha da önemli hale gelen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK kapsamında olan hastaların faydalanması için hazırlanmış bir sigorta şeklidir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına sahip olan hastalar SGK ile anlaşması bulunan özel hastanelerin ayaktan ve yatarak tedavilerinden 12 TL SGK Katılım Payı hariç hiç bir ek ücret ödemeden faydalanabilmektedir.” ifadelerini kullandı.

Son olarak Çalışkan, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası denince akla gelen AXA, MAPFRE ve ERGO gibi birçok Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarıyla çalışmakta olduklarını, Akhisar ve Bölge halkına ayrıcalıklı hizmet vermek için yılmadan çalışacaklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2015, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber