Fizik Tedavi ve Diş Polikliniği Hizmete Başladı

Akhisar Devlet Hastanesi, Akhisarlı vatandaşların sağlık sorunlarına çözüm için hizmet alanlarını genişletiyor.

Fizik Tedavi ve Diş Polikliniği Hizmete Başladı

 

Akhisar Devlet Hastanesi bu kez de Akhisar Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Merkezi ve Diş Polikliniğini bünyesine kattı.

 

Akhisar Devlet Hastanesi yönetimi Akhisar halkının yoğun talebine karşılık fiziksel olanakların yetersizliği nedeni ile Ana Bina ve M.Kirazoğlu binalarında bulunan Fizik Tedavi - Rehabilitasyon ünitelerimizi birleştirme kararı aldı.  Hastane yönetimi bu birleştirme kararı ile Hilaliye Caddesi (Hürriyet Mahallesi 151 Sokak) üzerinde Akhisar Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Merkezi ve Diş Polikliniğini bünyesine kattı. Fizik Tedavi Merkezi ve Diş Polikliniği’nde Uzman Doktor Şinasi Yıldırım (Fizyoterapist),  Uzman Doktor Eyüp Balkan (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon), Uzman Doktor Eylem Akcan Annan (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon), Meral Aksoy (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon) ve Diş hekimi Dr.Murat Bambul görev alacak.

 

Akhisar halkının hak ettiği kaliteli sağlık hizmetine daha kolay ulaşabilmesi için çalışmalarını sürdüklerini dile getiren ve Akhisar Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Merkezi ve Diş Polikliniği ile ilgili bilgiler veren Akhisar Devlet Hastanesi Başhekimi Erol Karaca, “Fizik Tedavi Merkezi ve Diş polikliniğimizin halkımıza hizmet vermeye başladığını duyurmaktan onur duyarım.

 

Fizik Tedavi - Rehabilitasyon ünitemiz ve polikliniklerimiz hem Ana Binada hem M.Kirazoğlu binamızda bulunmaktaydı. Hastanemiz hızla büyümekte, doktor sayımız artmakta, bu bağlamda hizmet verdiğimiz poliklinik sayımızda artmaktadır. Halkımızın gösterdiği yoğun talebe karşılık fiziksel olanaklarımızın yetersizliği nedeni ile Ana Bina ve M.Kirazoğlu binalarımızda bulunan Fizik Tedavi - Rehabilitasyon ünitelerimizi birleştirme kararı aldık. Bu doğrultuda şehir merkezinde hastalarımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir yere konuşlandırdığımız Fizik Tedavi ünitemiz halkımıza hizmet sunmaya başlamıştır. Birimimizde 3 doktor, 1 fizyoterapist ve 6 hemşire görev yapmaktadır. Günde 85 hastaya ayaktan Fizik Tedavi uygulaması yapılmaktadır. En kısa zamanda bu sayının 100 hastaya çıkarılması hedeflenmektedir. Poliklinik hizmetimiz hem Ana binada hem yeni açılan ünitemizde her gün 08.00- 16.00 saatleri arasında uzman doktorlarımız tarafından verilmektedir. Fizik tedavi uygulamalarında ve poliklinik hizmetlerinde ilave ücret ve katkı payı alınmamaktadır.

 

Ayrıca merkezimizde 1 adet Diş polikliniği de hizmet vermekte olup, Diş hekimimiz Dr.Murat Bambul gündüz mesaileri dışında da akşam 17.00-18.00 saatleri arasında hasta kabul etmektedir. Bu hizmetlerden de ilave ücret ve katkı payı alınmamaktadır.

 

Hastalarımız 182 no'lu telefondan ya da Merkezi Hastane Randevu Sisteminden (MHRS) online randevu alabilir. Hastalarımıza randevu alarak gelmelerini önerir, Akhisar ve bölge halkına hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber