Akhisarlı Tıp Öğrencilerinden Organ Bağış Kampanyası

Akhisarlı 3 tıp öğrencisi gönüllü olarak bir araya gelerek, Organ Bağışı Bilinçlendirme Topluluğu adlı projeyi başlattı.

Akhisarlı Tıp Öğrencilerinden Organ Bağış Kampanyası

 

Mustafa ÖZDEMİR (APHA)

 

Akhisarlı 3 tıp öğrencisi gönüllü olarak bir araya gelerek, Organ Bağışı Bilinçlendirme Topluluğu adlı projeyi başlattı.

 

Tahir Ün Caddesi Pehlivanoğlu market önünde stant açan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri Merve Atılgan, Hande Yıldırım ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Orhan Çatma yetkili yerlerden izinleri alarak Akhisarlıları organ bağışı konusunda bilinçlendiriyor.

 

Konu ile ilgili bilgi veren Ege Üniversitesi Öğrencisi Merve Atılgan; “Bırakacağımızı en güzel miras hayattayken yapacağımız organ bağışıdır. Sağlıklı her kişi organ bağışı yapabilir, ülkemizde kalp, akciğer, böbrek, karaciğer ve pankreas gibi organları kalp kapağı, gözün kornea tabakası ve kemik iliği gibi dokular başarıyla nakledilebiliyor. Organ bağışlarınızda yardım elinizi uzatın, yaşam devam etsin. Sizde bir yaşam armağan edebilirsiniz. Tüm Akhisarlıları standımıza bekliyoruz. Bir hafta boyunca projemiz devam edecektir.” Dedi.


 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber