banner234

Akhisar Özel Doğuş Hastanesinden Örnek Davranış

Özel Doğuş Hastanesi’nin Kızılay ile birlikte yürüttüğü kan bağışı kampanyasına

Akhisar Özel Doğuş Hastanesinden Örnek Davranış

Özel Doğuş Hastanesi’nin Kızılay ile birlikte yürüttüğü kan bağışı kampanyasına Özel Doğuş Hastanesi idarecileri ve çalışanları ile hasta yakınları Kızılay’a 30 ünite kan bağışladı.

Özel Doğuş Hastanesi yöneticileri “Kan acil olmaktan çok sürekli bir ihtiyaçtır. Kimin ne zaman kana ihtiyaç duyacağı belli değildir Nice zor durumdaki insan bizim yapacağımız küçük katkılarla hayat buluyor. Şu an bile kana ihtiyacı olan çok sayıda insanımız var. Bu insanlar yarın belki de en yakınımızdakiler olabilir.

Önemli olan insanınkendisinin veya yakınlarının böyle bir ihtiyacı olmadan bu duyarlılığı gösterebilmesidir.Kan bağışının önemini bildiğimiz için Özel Doğuş Hastanesi olarak böyle bir çalışma başlatmak istedik. Özel Doğuş Hastanesi ekibi olarak kanın sürekli bir ihtiyaç olduğuna dikkat çekmek amacıyla kan vermeye engeli olmayan personellerimizin gönüllü olarak hep birlikte kan bağışında bulunuyoruz. Biz idareciler ve çalışanlar olarak Kızılay’a kan bağışını sonunakadar destekleyeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber