Akhisar'da öğrenciler sağlıkçılara mektup yazdı

Akhisar Nadide Fazıl Aysu – Fatih İlkokulu öğrencileri Covid-19 Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarıyla ilgili duygu ve düşüncelerini yazdıkları sevgi dolu mektuplarıyla ortaya koydular.

Akhisar'da öğrenciler sağlıkçılara mektup yazdı

Akhisar Nadide Fazıl Aysu – Fatih İlkokulu öğrencileri Covid-19 Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarıyla ilgili duygu ve düşüncelerini yazdıkları sevgi dolu mektuplarıyla ortaya koydular.

Okul müdür yardımcısı Aygün ALTINTAŞ koordinatörlüğünde , aralarında 1. sınıftan 4.  sınıfa toplam 27 öğrencinin bulunduğu bir grup öğrenci kağıt  kalemlerini alarak , Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi çalışanlarına hitaben , içten dilek ve temennilerini yazdıkları mektuplarla ortaya koydular. 

Okul Müdürü İsmail YALTURAK ve Sınıf öğretmeni Serkan GÜRLÜOĞLU , Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi başhekimliğini ziyaret ederek mektupları Başhekim Op Dr Erol KARACA ‘ya sundular. Okul Müdürü İsmail YALTURAK yaptığı açıklamada “ Öğrencilerimiz bu sosyal dayanışma ve paylaşım projesi çerçevesinde mektuplarını yazdılar , resimlerle ve sembollerle süslediler. Duygu ve düşüncelerini yazıya ve resimlere dökerek ifade ettiler. Bizde okul yöneticileri ve öğretmenler olarak sağlık çalışanlarına bu zorlu görevlerinde kolaylıklar diliyor ve gönülden desteğimizi sunuyoruz “ dedi.

Başhekim Op Dr Erol KARACA ziyaret sırasında çok duygulandığını belirterek “ Öğrencilerimizin bu yürekten ve içten davranışları başta şahsım olmak üzere tüm personelimizi derinden etkilemiştir. Bu süreçte aldığımız en değerli desteğin çocuklarımızın gönülden dileklerini içeren mektuplar olduğunu açıkça ifade etmek isterim. Mektupları hastanemiz birimlerine dağıtarak  öğrencilerimizin sıcak duygularını personelimize iletmiş olduk. Salgın sonrası Nadide Fazıl Aysu – Fatih İlkokulu öğrencilerimize hekim , hemşire ve diğer personellerimizle  iade i ziyaret yapmayı ve onlara sevgimizi sunmayı istiyoruz “ dedi.
 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber