Akhisar'da Mikroskop ile Beyin Ameliyatı

Gelişen teknoloji ile birlikte ameliyat mikroskobu beyin ve sinir cerrahisi ameliyatlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Akhisar'da Mikroskop ile Beyin Ameliyatı

Gelişen teknoloji ile birlikte ameliyat mikroskobu beyin ve sinir cerrahisi ameliyatlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Türkiye de sayılı hastanelerde bulunan son teknoloji beyin cerrahisi ameliyat mikroskobu Manisa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreter Uz Dr Ayhan Korkmaz ve Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi yöneticisi/ Başhekim Op Dr Erol Karaca' nın  katkıları ile hastane bünyesine kazandırıldı.

Görüşlerine başvurulan Beyin Cerrahi Uzmanı Op Dr Tolga Oğuz  ,
"Mevcut mikroskop sayesinde özellikle  beyin , bel ve boyun fıtığı , omurilik ve sinir ameliyatlarında dokuların büyütülerek 3 boyutlu gözlemlenmesi ve  milimetrik alanlarda çalışma imkanı sunan mikrocerrahi yöntemini başarılı bir şekilde uygulayabilmekteyiz.  
Mikrocerrahi yöntemle operasyonlar daha küçük ameliyat kesilerinden hassas ve  güvenli bir şekilde yüksek başarı oranı ile gerçekleştirilmekte, hastalarımız daha hızlı bir şekilde iyileşip günlük hayatlarina kısa sürede dönebilmektedir. Hastalarımıza en son teknoloji ürünü modern tıbbi ekipmanlar ile hizmet sunabilmenin gururunu yaşamaktayız.  Yeni tıbbi cihazımızın  hastanemize  Akhisar ve çevre halkina  hayırlı olmasını temenni  eder sağlıklı ve mutlu günler dileriz" demiştir.

Başhekim Op Dr Erol Karaca ise yaptığı açıklamada " Hastanemiz şu anda B rolünde bir hastane olarak hizmet vermektedir. Amacımız bu kategoriyi  gerekli uzman ve teknoloji desteğinide sağlayarak kısa sürede A grubuna çıkarmak ve de Akhisar ve bölge halkına il düzeyinde bir hastane kategorisinde hizmet sunmaktır" dedi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber