Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Merkezi'nin Bitmesini İstiyoruz

Akhisar’ın 5 dönem önce Ahmet Dutlulu’nun  belediye başkanlığı döneminde yapılan AKSEK Sevgi Çocukları Derneği Rehabilitasyon Merkezi, Efendi Mahallesinde hizmet vermeye başladı. 

Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Merkezi'nin Bitmesini İstiyoruz

O tarihten itibaren 20 yılı aşkın derneğin başkanlığını sürdüren Halil Hatip ve arkadaşları merkezin daha geniş bir alanda, daha çok kişiye hizmet vermesi için hayırsever Orhan Alkın’ın bağışladığı arsaya 4 katlı yeni bina yapımı için kolları sıvadı. 

Halil Hatip’in sürpriz bir şekilde başkanlıktan ayrılmasından sonra, arsayı bağışlayan Orhan Alkın derneğin başkanı oldu. Orhan Alkın’dan sonra yine Akhisar’ın hayırseverlerinden birisi olan Hasan Kirazoğlu dernek başkanı oldu. Bu dönemde 3 yıla yakın bir zamandır inşaatta hiçbir gelişme sağlanmadı. Hasan Kirazoğlu’da dernek başkanlığını son olarak ekibinde yönetim kurulu üyesi olan Semih Gürmen’e devretti.

Akhisar Press Haber olarak derneğin 4 başkanıyla görüntülü röportaj yaparak yarım kalan bina ile ilgili görüşlerini aldık. Hiçbir yorum katmadan Halil Hatip’ten başlayarak, Orhan Alkın, Hasan Kirazoğlu ve şimdiki başkan Semih Gürmen ile röportaj gerçekleştirdik. 


Halil Hatip röportajı


Orhan Alkın röportajı


Hasan Kirazoğlu röportajı


Semih Gürmen röportajı
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber