İl içinde yapılan basketbol yarışmasında Manisa il 3.sü olan Akhisar Ticaret Borsası-Altıeylül İlköğretim Okulu takımı; Akhisar Kaymakamı Kamil Köten’i ziyaret ederek başarılarını ve sevinçlerini paylaştı.

Ziyarette Kaymakam Kamil Köten, Akhisar Ticaret Borsası-Altıeylül İlköğretim Okulu Kız basketbol takımı sporcularını, Beden Eğitimi Öğretmenlerini ve Okul idarecilerini tebrik ederek; “Bir spor dalıyla uğraşmak ve başarılı olmak elbette sizleri diğer arkadaşlarınızdan farklı kılacaktır. Spor yaparak, özellikle de basketbol sporu gibi oldukça yoğun çalışma gerektiren bir spor dalıyla uğraşmak sizlere çok şey kazandıracaktır. Sizleri başarınızdan dolayı tekrar kutluyorum ve ileriki yaşlarınızda da spor yaparak başarılara imza atmanızı diliyorum.” dedi.

Ziyarete Akhisar Ticaret Borsası-Altıeylül İlköğretim Okulu Kız basketbol takımı sporcuları Feride Al, Yaren Büyükyıldız, Sebiha Seçil Ege, Nur Irmak Ata, Gökçe Üçerler, Dilara Tütüncü, Duygu Ağarlı, Beste Nur Sengel, Ceren Nur Geren, Meltem CAVAŞ, Güliz İMREK, Beden Eğitimi Öğretmenleri Osman Uygun, Okul Müdür Yardımcısı Ramazan Kuşçu ile İlçe Marka Kurulu üyesi Avukat Taner Baş da katıldı.