Diğer odalarda yapılan faaliyetleri ve projeleri inceleyen Güral, başarılı projeleri Akhisar’a getireceklerini ifade etti.

Güral yaptığı yazılı açıklamada, “Değerli Akhisarlılar Kıymetli Pazarcı Esnaflarım 26 Ocak 2022 Tarihinde Odamızın Seçimlerinde Siz Çok Değerli Oda üyelerimizin teveccühlerini alarak 4 yıl daha görev tevdi etmiş bulunmaktasınız. Geçtiğimiz 8 yıllık süreçte başarılı işler ve hizmetleri sizlere sağlayabilmemizin en büyük temeli Türkiye Pazarcılar Federasyonunda yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş olmamızdan bu hizmetleri sizlere getirmiş bulunmaktayız.

Türki Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanımız Syn Ali Karaca’nın talimatları üzerine Türkiye genelinde bulunan Pazarcılar Odalarımızın Genel kurullarına katılım sağlamak seçilmiş olan başkan ve yönetici arkadaşlarımıza tebrik ziyaretinde bulunmak diğer illerde bulunan pazarcılar odalarımızla istişarede bulunarak faaliyetlerini inceleyip güzel örnekleri Akhisar’ımıza taşımak bizlerin uygulamış olduğumuz projeleri anlatarak Türkiye turuna çıktık. 10 günlük turda ziyaret ettiğimiz il ve ilçelerimiz Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Aynı Zamanda Denizli Pazarcılar Odası Başkanımız Syn Mehmet Ali Erbeği ile Ege Bölgemizdeki sorun ve sıkıntıları istişaresi ve hayırlı olsun ziyaretimiz Nazilli Pazarcılar Odamızın Genel Kurulunu yaptık Dinar Pazarcılar Odamızın Genel Kurulunu Tamamladık Sandıklı Pazarcılar Odamızın Genel Kurulunu Tamamladık, Ziyaretimizde Çorum Pazarcılar Odası Başkanımız Erdoğan Yılmaza Tebrik Ziyaretinde Bulunduk. Kırıkkale Pazarcılar Odası Başkanımıza Tebrik Ziyaretinde Bulunduk Bolu Pazarcılar Odası Başkanımıza Tebrik Ziyaretinde bulunduk Amasya Suluova Pazarcılar Odası Başkanımız Syn Adnan Sözen’e Tebrik Ziyaretinde Bulunduk. Bafra Pazarcılar Odası Başkanımız Syn Ertan Atana tebrik ziyaretinde bulunduk. Samsun Pazarcılar Odası Başkanımız Syn Muhammed Yazıcı ya Tebrik Ziyaretinde Bulunduk Ordu Pazarcılar Odası Başkanımız Syn Cengiz Üzüm Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak son olarak Trabzon Pazarcılar Odamızın Genel kurulunu Tamamlayarak Gökmen Emirzeoğlu başkanımızı tebrik ettik. Trabzon ziyaretimizde Trabzon Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği başkanımız Metin Kara’yı ziyaret ederek sohbet edip bilgi alışverişinde bulunduk.

Fedarasyon Genel Başkanımız Syn Ali Karaya liderliğinde bu turu tamamladık. Önümüzdeki günlerde bu turlarımız devam edecektir.

Ticaret Bakanımız Syn Mehmet Muş’tan randevu talebi oluşturduk esnaf ve sanatkarlarımızın bu zorlu sürecinde sıkıntı ve taleplerimizi bir kez daha anlatacağız bu zorlu günleri sizlerin temsilcileri olarak bizler Ankara’ya anlatmak bizim görevimizdir. Hizmetlerimizi çok daha yukarılara taşıma adına gece gündüz durmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm Esnaf Ve Sanatkarlarımıza Pazarcı Esnaflarımıza hayırlı bol bereketli günler diliyorum. Saygılarımla” dedi.