Misak-ı Milli ilkokulu 4/C sınıfı öğrencisi Zeynep Solakoğulları  14/03/2022 tarihinde Manisa Muradiye Spor Salonunda düzenlenen Okullar Arası Aerobik Cimnastik İl Birinciliği müsabakasında minik kızlar kategorisinde ilk dörde girerek madalya aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem öğrencileri başarılarından dolayı kutlayarak “ Spor insanı disipline eder. Bu yaşlarda böyle başarıları elde etmek çok güzel bir duygudur. Biz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Sizler için güzel tesisler yapmak için uğraşıyoruz. Arkadaşlarınıza da örnek olacak çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum. Sizlere destek olan anne ve babalarınıza, okulunuza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” Dedi.

Okul Müdürü Emin Reşit Demirel “ Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyorum. Ailelerine ve çalışmalarında yardımcı olan onlara yol açan hocalarına da teşekkür ederek, öğrencilerimize başarılarının devamını diliyorum.”dedi. Siraç Güzel’in babası Melih Güzel “ Çocuğumuzun  çalışmalarına devam ettiği Magnet Spor kulübüne ve başta Milli Takım Aerobik Cimnastik Antrenörü Mehmet Ekin ve Ezgi Pazarcıklı Rüya Arslan ve Sude Sözcü Hocalarımıza teşekkür eder öğrencimizin bu yolda başarılarının devamını dileriz. Çocuğumuzu hafta içi her gün okul çıkışında çalışmaları için Manisa’ya götürüyoruz.”dedi.

 Zeynep Solakoğulları’nın babası Zeynel Solakoğulları  “ Kızımın  çalışmalarına devam ettiği Manisa  Spil Cimmastik Kulübü  ve hocaları Emine Er, Harun Çelik  ve Arzu Kuşeli’ye teşekkür ediyoruz. Ayrıca Zeynep Solakoğulları Manisa Spil Cimnastik Kulübü’nün lisanslı öğrencisi olup bu kulüp adına da yarışmalara katılmaktadır. Haftanın 5 günü Manisa’da çalışmalara katılmaktadır.” dedi.