Vergi Haftası Muhteşem Geceyle Son Buldu

Akhisar Vergi Dairesi 23. Vergi Haftasını muhteşem bir gece ile sonlandırdı.

Vergi Haftası Muhteşem Geceyle Son Buldu

Akhisar Vergi Dairesi 23. Vergi Haftasını muhteşem bir gece ile sonlandırdı. Bir hafta boyunca aralıksız etkinliklerine devam eden Vergi dairesi personeli, Otel Tütün Teras Restoranda gece yarısına kadar eğlendi. Canlı müzik eşliğinde geçirilen gecede davetliler doyasıya dans etti.


Gecenin anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Akhisar Vergi Dairesi Müdürü Hasan Anamas; “Çok değerli mesai arkadaşlarım ve değerli dostlar, öncelikle düzenlemiş olduğumuz gecemize hepiniz hoş geldiniz. Bildiğiniz gibi 2007 yılından bu yana 6 yıldır aralıksız olarak vergi haftası etkinlikleri kapsamında gecemizi düzenliyoruz. Bu etkinlikler Gerçekten de artık ulaşılması zor bir rekorda sayılabilir ve biz bunu dairece başardığımız için kendimiz ile gurur duymalıyız. Etkinliklerimiz her yıl daha güzel bir şekilde kutlanıyor. Bu yılda tam bir bayram havasında geçti, ben ayrıca bizlerin tüm etkinliklerinde yanımızda olan yerel basınımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.


Vergi Dairesi Müdürü Hasan Anamas, gecede kendi istekleri ile emekli ayrılan Gönül Hepağırtan ve Vahit Eren’e plaket takdim etti. Gece yarısına kadar süren eğlence programına Akhisar Vergi Dairesi çalışanları aileleri ile birlikte katıldı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber