Ütopia Wedding'te Mutlu Son

Akhisar’da Hüseyin-Satiye Tarhan’ın biricik kızları sosyal hizmetler uzmanı Ulviye Tarhan ile Hasan-Sadiye Esen’in

Ütopia Wedding'te Mutlu Son
Akhisar’da Hüseyin-Satiye Tarhan’ın biricik kızları sosyal hizmetler uzmanı Ulviye Tarhan ile Hasan-Sadiye Esen’in oğulları Milletvekili danışmanı İhsan Esen Ütopia Wedding Yeşil-Siyah salonda görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.

Çok sayıda davetlinin katıldığı görkemli düğünde çiftlerin aile büyüklerinden Hüseyin-Satiye Tarhan ve Hasan-Sadiye Esen düğüne katılan konuk ve davetlilerle tek tek yakından ilgilendi. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Doç Dr. Selçuk Özdağ, Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Akhisar İlçe Başkanı İ. Hakkı Şenyiğit, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı gönderdikleri tebrik mesajları ile bu mutlu çiftleri onurlandırdılar. Düğün gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlence ve coşku ile devam etti.
 
   
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2016, 01:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber