Tuba ile Samet muratlarına erdiler

Tuba Göldeli ile Samet Bayram 2 yıl önce nişanlandılar. 2020’nin Temmuz ayında planladıkları nikah ve düğün törenleri, önlerine çıkan Covid ve Pandemi nedeniyle devamlı ertelendi.

Tuba ile Samet muratlarına erdiler

Tuba Göldeli ile Samet Bayram 2 yıl önce nişanlandılar. 2020’nin Temmuz ayında planladıkları nikah ve düğün törenleri, önlerine çıkan Covid ve Pandemi nedeniyle devamlı ertelendi. En  sonunda geçtiğimiz hafta nikah töreni ile dünya evine girdiler. 15 ay önce kiraladıkları ve döşedikleri evlerine nihayet  yerleştiler.

Göldeli ve Bayram ailelerinin birinci derece yakınları ile Tupa Göldeli ile Samet Bayram’ın mesai arkadaşların bazılarının katıldığı nikah törenini Belediye Başkanı Besim Dutlulu kıydı. Besum Dutlulu’nun babası eski belediye başkanı Ahmet Dutlulu’nun  gençlik arkadaşı olan Tuba’nın babası  Cezmi Göldeli ve eşi  Nilgün hanımın  İşletme mezunu Tuğçe  adında bir kızları daha bulunuyor.

Gıda mühendisi olan Tuba Göldeli, Akhisar Zeytin, Zeytinyağı ve Türevleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesindeki Tukaş tesislerinde Üretim Şefi ile görev yapıyor. Turizm Meslek Yüksek Okulu mezunu olan Samet Bayram’da Akhisar Kapalı Ceza Evi personeli görevinde bulunuyor.

(HALDUN AKYÜZ)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber