Ravi İncigöz Konseri, Beklenen İlgiyi Görmedi

553. Çağlak Festivali etkinlikleri kapsamında Ravi İncigöz, Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet Konser Alanı’nda Akhisarlılara konser verdi.

Ravi İncigöz Konseri, Beklenen İlgiyi Görmedi

 

553. Çağlak Festivali etkinlikleri kapsamında Ravi İncigöz,  Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet Konser Alanı’nda Akhisarlılara konser verdi.


Konserde Ravi İncigöz, kendi albümlerin yanı sıra eski şarkıları da kendi yorumuyla seslendirdi. Akhisarlı gençlerin ve öğrencilerinin ilgi gösterdiği konserde dinleyiciler, doyasıya eğlendi. 


Konserin devamında şarkılarını Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’nın kendisine hediye ettiği, Akhisarspor formasını giyerek devam eden Ravi, Akhisarspor’a Süper Lig’te başarı dileklerinde bulundu. Ravi Akhisarlılara sürpriz yaparak, bir önce Akhisarspor için bestelediği şarkıyı seslendirdi.


Diğer yandan yapılan ankete göre birinci seçilen Ravi İncigöz’ün konserine ilginin beklenenden az olduğu da gözlendi.


Ravi İncigöz Kimdir?


''Ölümsüz aşklar var da ölmeyen aşık var mı? Güvenme gençliğine ölen hep ihtiyar mı?'' dizeleriyle ilk kez bir Ebru Gündeş albümünde 'Ölümsüz Aşklar' şarkısıyla söz yazıya aldığı arı ve şarkı sözü imzası atıp şarkı dünyasında dikkatleri üzerine çeken Ravi İncigöz 17 Mart 1981 yılında Şanlıurfa'da doğdu.


İlk şarkı eğitimini, tamamı yetişkinlerden oluşan Şurkav Türk Sanat Şarkı korosun yaşında seçilerek alan Ravi, küçük yaştan beri şiir ve hikaye denemeleri yazıya aldı. 1996 yılında İstanbul'a yerleşti. Profesyonellik katıldığı Roman yarışmasında 'Luca' adlı denemesiyle 'En İyi Edebiyat Geleceği' ödülünü 17 yaşında kazandı. 'Luca', 17 Ağustos depreminden sonra yazıya aldığı  'Uğultu' ve 'Peçeli Kadın' la edebiyat yeteneğini perçinledi. Diksiyon, daha sonrası ve çok kısa bir süre tiyatro eğitimi alan Ravi, Muammer Karaca Tiyatrosu'nda 'İstanbul'un Fethi' adlı oyunda oynadı. İstanbul'da çeşitli bölgesel gazetelerde köşe yazarlığı yaptı, 2006'da edebiyat dergisin de aşk ve ayrılık üzerine yazıya aldığı yazıya hatırı sayılır bir edebiyatsever kitleyle buluştu. Askerliğini yaptığı 14. Zırhlı Tugay'da düzenlenen 'Tugay Marşı' yarışmasında 1. oldu ve kalıcı bir esere damgasını vurdu. Şan eğitimini Ezgi Özbey'den alan Ravi gitar çalmayı öğrenme metodu kitabından çözdü ve 400'ün üzerinde şarkı yaptı.


Ferhat Göçer'in 2010 yılı içerisinde çıkan ''Biz Aşkımıza Bakalım'' adlı albümünde ''Kalp Kırılsa da Sever'' şarkısı ile söz yazıya aldığı arı ve şarkı sözü olarak en iyiler ile çalıştığını ve geleceğin en önemli şarkı sözcülerinden olacağını kanıtladı. 2010 yılının Aralık ayında yayınlanan 'ENBE' albümünde söz ve müziğine imza attığı 'EKSİK' adlı şarkısı Mustafa Ceceli ve Elvan Günaydın düetiyle dinleyicilerine ulaştıran RAVİ hazırlıklarını titizlikle sürdürdüğü kendi albüm projesini 2011 yılı içerisinde yayınlayıp şarkı sözlerinin yanı sıra sesi ve farklı yorumuyla da şarkı dünyasında yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber