Polisler Muhteşem Gece İle 167. Yılı Kutladı

Akhisar’da Polis Teşkilatının kuruluşunun 167. Yılı kutlamaları kapsamında Emniyet Müdürlüğü tarafından Gölet Düğün salonunda gece düzenlendi.

Polisler Muhteşem Gece İle 167. Yılı Kutladı

 

Akhisar’da Polis Teşkilatının kuruluşunun 167. Yılı kutlamaları kapsamında Emniyet Müdürlüğü tarafından Gölet Düğün salonunda gece düzenlendi. Akhisar Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polisler ve ailelerinin katıldığı gecede emniyet mensupları doyasıya eğlendi.


Düzenlenen Kutlama Programına Akhisar Kaymakamı Kamil Köten ve Eşi de katıldı. Gecede Açılış konuşmasını yapan Akhisar İlçe emniyet Müdürü Abdurrahman Yolcu, “Değerli meslektaşlarım ve onların kıymetli aileleri, burada bildiğiniz üzere teşkilatımızın kuruluşunun 167. yılını kutlamaktayız. Çoğumuz ile beklide ilk defa bir araya geliyoruz. Ama her ne kadar birbirimizi görmemiş olsak da  bizler büyük bir aileyiz. Hepiniz hoş geldiniz.” Diyerek sözlerini tamamladı.


Gecenin sonunda ise Akhisar Kaymakamı Kamil Köten ve Emniyet Müdürü Abdurrahman Yolcu eşleri ile beraber pasta keserek objektiflere poz verdi. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber