banner234

Özel Ege İlgi Engelliler Haftasını Doyasıya Kutladı

Özel Ege İlgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 10-16 mayıs Engelliler haftası coşku ile kutladı.

Özel Ege İlgi Engelliler Haftasını Doyasıya Kutladı

 Özel Ege İlgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 10-16 mayıs Engelliler haftası coşku ile kutladı. Akhisar Gölet alanında gerçekleşen organizasyona Özel Ege İlgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ve aileleri ile engelliler haftası kutlandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri ve mesai arkadaşları engelliler ile birlikte yemeğe katılıp, engellilerin ve ailelerinin sorunları ile yakından ilgilendi.

Özel Ege İlgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezince düzenlenen engelliler haftası kutlamasında yemekten sonra müzik eşliğinde engeliler ve aileleri çeşitli oyun havaları ile gönüllerince eğlendiler.

Kurum Müdürü Sevim TAN katkılarından dolayı, Keskinoğlu Şirketler Grubu, Akhisar Komagene Çiğ Köfte, Alife Akhisar Life Organizasyon ve Akhisar Algida Başak Pazarlama’ ya teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2015, 10:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
BJK
BJK - 5 yıl Önce

bjk
bjk

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber