Otel Tütün'de 2014'de Muhteşem Girdiler

Akhisarlılar bu yılda 2014’ü Otel Tütün Teras Restaurant’ta karşıladı.

Otel Tütün'de 2014'de Muhteşem Girdiler

Akhisarpress.com - Bir yılın yorgunluğunu atmak için Otel Tütün Teras Restaurant’ta buluşan birçok Akhisarlı, Otel Tütün personelinin hazırladığı organizasyon ile unutulmaz bir gece yaşadı. Geceye katılanlar, ilk saatlerden itibaren geceye hızlı başladı.

Teras Restourant'ta yapılan muhteşem yılbaşı gecesinde Türk sanat müziğinde Seda,Oryantal'de İpek'in yanı sıra Solistler Müfit,Polat,Bayram,Yaşar ve M.Kuru'dan oluşan saz ekibi ile Otel Tütün bu yılda muhteşem bir yılbaşı gecesine imza attı.

Orkestranın muhteşem sunumu ile geceye sıcak bir başlangıç yapan Akhisarlılar ilerleyen saatlere kadar sahneden inmedi. Teras Restaurant’ın sahnesinde aynı anda 200 kişi gecenin tadını çıkardı. Çocuklar için ayrılan özel oyun alanında ise minikler muhteşem bir yılbaşı gecesi yaşadı. Saatlerin gece 12’yi gösterdiğinde ise sahnedeki yüzlerce kişi yakınları ile birlikte yeni yıla girmenin mutluluğunu yaşadı. Gecenin geç saatlerine kadar süren yılbaşı eğlencesinde Akhisarlılar güzel bir organizasyon sonunda mutlu bir şekilde dağıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber