banner234

Novada Açıldı, Akhisar Boşaldı

Akhisar’da vatandaşlar 2009 yılında hizmete açılan ve her yaz aileleriyle tatil günlerinde yoğun ilgi gösterdiği Hüsnü Kahraman Akhisar Gölet Sağlıklı Yaşam Merkezi yerine yeni açılan Novada Alışveriş Merkezini tercih ediyor.

Novada Açıldı, Akhisar Boşaldı

 Akhisar’da vatandaşlar 2009 yılında hizmete açılan ve her yaz aileleriyle tatil günlerinde yoğun ilgi gösterdiği Hüsnü Kahraman Akhisar Gölet Sağlıklı Yaşam Merkezi yerine yeni açılan Novada Alışveriş Merkezini tercih ediyor.  

Geçtiğimiz 22 Nisan’da hizmete açılan Novada AVM tatil günlerinde vatandaşların akın ettiği yeni uğrak noktası oldu. Mağazaların henüz tamamının hizmete açılmamasına rağmen Akhisar ve çevresindeki ilçelerdeki vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. 

Mayıs ayı sonuna kadar içindeki mağazaların tamamının hizmete açılacağı öğrenilen Novada Alışveriş Merkezi için görkemli bir açılış töreni yapılması bekleniyor. 

İddialara göre Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yada Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açılış programına katılacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Merkez Esnafı Dertli

Novada AVM, Outlet olmasından dolayı birçok vatandaşın tercih sebebi oldu. Bu yüzden de Akhisar’ın merkezinde bulunan esnaflar müşteri kaybı yaşadı. Şuan AVM’deki tüm mağazalar açılmadığı halde ilginin büyük olması, merkez esnaflarını tedirgin ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2015, 20:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
deniz dursun
deniz dursun - 5 yıl Önce

Otopark rezalet motorsiklet koydurmuyolar Birakin allah askna

Ahmet Karakuş
Ahmet Karakuş - 5 yıl Önce

Ey Akhisar esnafı bunlar sizin daha iyi günleriniz daha da kötü olacaksınız hak ettiniz.

Esnaf a sesleniyorum
Esnaf a sesleniyorum - 5 yıl Önce

Akhisar esnafına müstehak hükümet şakşakçılığı yapacağına geleceğini düşünsün eğer c. Başkanı veya başbakan söylendiği gibi açılışa gelirse esnafı önemsemediğini göstermiş olur gidin tepkinizi gösterin yoksa aç kalacaksınız.

mehmet çıldır
mehmet çıldır - 5 yıl Önce

çarşı kan ağlıyor

mehmet
mehmet - 5 yıl Önce

benim için gölet daha huzur verici parası olan novadaya gider 5 tl ye bir fincan kahve 2 tl çay gelde için ben 1 tl ye gölette 2 çay içerim daha iyi

firat yurek
firat yurek - 5 yıl Önce

Novada outlet Akhisarimiz icin guzel bir degisiklik oldu allah nasip ederse stadyumda acildimi tum carsi esnafimizinda yuzu guler

BAŞTANLI DONDURMA
BAŞTANLI DONDURMA - 5 yıl Önce

biraz sabir akhisarın insanı kendi esnafına sahip çıkacaktır

rav
rav - 5 yıl Önce

esnafın çoğu dışarıdan akhisarlının kazanması gerekirken parayı dışarı kaçırıyorlar yazık


SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber