Kemal Sabah "Hatalar Zinciri" ile yükselişini sürdürüyor

Başarılı Şarkıcı Kemal Sabah üçüncü single çalışması ‘’Hatalar Zinciri’’ ile yükselişini iddialı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Kemal Sabah "Hatalar Zinciri" ile yükselişini sürdürüyor

Sözü ve müziği Yalçın Topyanak’a ait olan eser ILS Vision Music etiketiyle yayında. Ünlü Aranjör Kaan Gökman’ın aranjesini yaptığı ‘’Hatalar Zinciri’’ şarkısının klip çekimleri kendi memleketi Akhisar'da gerçekleşti. Yönetmen koltuğunda Yalçın Topyanak, görüntü yönetmenliğinde Kadir Yücel, albümün fotoğraf çekimlerinde ise Engin Niyazoğlu yer aldı. 

Klip çekimlerinin sponsorluğunu ise Akhisar’ın iş adamlarından SAVİVOR AUTOSPA firma sahibi Serkan Çeneli ve Manisa Klasik Araç Kiralama sahibi Sait Cangül üstlendi.

BİTEN AŞKLAR YENİ HİKAYELERLE DEVAM ETMELİ ‘’ŞİDDETE HAYIR!’’
 
Kemal Sabah, şarkı sözleriyle de dikkat çeken ‘’Hatalar Zinciri’’ için; ‘’Aslında sözlerde de belirtildiği gibi biten bir aşka olan üzüntü dile getiriliyor. Bir aşk sevgi bitmiş ise bunu zorbalık haline getirmenin bir anlamı yok. Hayat herkese farklı bir yol çiziyordur ve farklı hikayelerle devam edilmesi gerekiyor. Bu hayatta kimse kimsenin sahibi değildir. Şiddet ve saplantı yüzünden her yıl yüzlerce Kadın cinayeti işleniyor. Eğer bir sevgi bitmiş ise yeni bir sayfa açmak gerekiyor’’ dedi.
 
BU ZORLU SÜREÇTE MÜZİK EN İYİ MOTİVASYON
 
Sabah; ‘’Dünya ve Ülke zor bir süreçten geçiyor. Bu süreçte ihtiyacımız olan en büyük şey motivasyon. Ben hayatım boyunca müzik ile motive olmuş biriyim ve müziğin en iyi motivasyon kaynağı olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle ertelediğim single çalışmamı bu süreçte çıkarmayı uygun gördüm. Başarılı sanatçı yaşadığım müddetçe müzik yapmaya devam edeceğim’’ dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
BABA PARASI
BABA PARASI - 9 ay Önce

BABA PARASI OLUNCA ANCAK BU KADAR ŞÖHRET OLUNUYOR...

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber